Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most megyek 9. be es nagyon...

Most megyek 9. be es nagyon felek. Irjatok valamit😞 (? )

Figyelt kérdés
1 nap es suli.nagyon izgulok,senkit sem ismerek.Felek hogy nem fogok tudni beilleszkedni

2017. aug. 30. 19:35
1 2
 1/13 bamboochatheone ***** válasza:
44%
Nyugi, ha más nem legalább lúzer lehetsz az osztályban.
2017. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Relax, a többiek ugyanúgy nem ismerik egymást, mint te őket.
2017. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

https://www.youtube.com/watch?v=UxxajLWwzqY

Hallgasd meg vagy 10× ezt számot,és nem fog többé érdekelni semmi.Nekem legalább bevált .

2017. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugi! A félelem, izgalom az jó, csak ne vidd túlzásba. A többiek sem ismernek senkit. Mindenki izgul az első nap miatt! Erre gondolj. Egyébként ilyenkor van az, hogy az ember félelmében mindenkivel összebarátkozik, aztán majd később hígul a kör, ahogy megismeritek egymást, lesz aki szimpatikus lesz tartósan és jó barátnők lesztek és lesz, akivel nem. Majd kialakul körülbelül az első év végére.
2017. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valami
2017. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Képzeld el a többieket ruha nélkül. nekem az segített.
2017. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyugiii :)

Még nekem is lettek barátaim pedig én aztán tényleg nem vagyok túl kezdeményező fajta :D Hidd el, ha valakivel hasonlóak vagytok, előbb utóbb úgyis egymásra találtok ;)

2017. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is félek, bár nekünk volt gólyatábor tegnap meg tegnap előtt, azután bejelöltem az osztálytársaim közül mindet, de még nem vettek be a chat csoportba szóval félek, hogy ki leszek közösítve.

Amúgy egy kis vidéki suliból jöttem 12 fős osztályból 36 fősbe, úgy, hogy senkit se ismertem előtte, nem gondoltam, hogy ennyire parázni fogok, mert általában nagyon nyugodt szoktam lenni.:D

2017. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek.remelem igazatok lesz
2017. aug. 31. 13:11
 10/13 anonim válasza:
Na , hogy telt az első nap ? :-)
2017. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!