Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Várjátok már a sulit?

Várjátok már a sulit?

Figyelt kérdés
Ha igen, ha nem, mondjátok el az okát miért.
2017. aug. 31. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Hat en most kezdem a kozepiskolat, ezert picit varom, hogy megismerjem sz uj tsnarokat, stb. De ez a lelkesedesem kb a 2. Heten alabb fog hagyni😂
2017. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

NEM. Mert megint visszakerülök a sok okostojás, pökhendi kis tanárok közé.

Max a barátok miatt várom, de velük beszéltem szünetbe is.

2017. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. megint van egy csomó stresszes tárgyam amit egyedül nem fogok tudni lehozni, csak ha segítenek. Mellesleg a tárgyfelvétel sem sikerült, mert szar a neptun, és autisták az adminok. Tuti, hogy mire megjavul, addigra pont nem leszek netközelben, és elkapkodják a jó helyeket a gyak időpontokra.
2017. szept. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Várom, mert szeretek tanulni plusz egyetemen minden szemeszterben új tárgyak vannak és érdekel, hogy melyik tárgy mit takar pontosan. De nekem összességébe sose volt bajom az iskolakezdéssel, szerettem anni gimibe is járni. Egyedül a korán kelés ami nem hiányzik :/
2017. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen, mert vegre el lehet ugy menni hetkoznap helyekre, hogy nincs tele minden idiota tizenevesekkel. A legjobb lenne, ha egesz evben tartana ez az allapot. Nyarra kene szervezni valami kenyszermunkatabort, vagy csak lekergetni minden gyereket egy szenbanyaba.
2017. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, végre megszűnik a hétköznaponként is megszokott esti hangoskodás az utcában. :D
2017. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Megint tele lesz az épület, kerülgetni kell a folyosón az embereket,fél órát várni a menzán, hogy legyen hely, pedig olyan jól megvoltunk nyáron békességben a diákok nélkül. :)
2017. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös!


Van "kényszermunkatábor" a diákoknak, nyári gyakorlatnak hívják. 9-eseknek 2, 10-eseknek 3, 11-eseknek 4 hét. És menjél te a szénbányába, ha akarsz! :D


Amúgy eddig kellemesen csalódtam ebben a tanévben. Remélem, jól fog folytatódni.

2017. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem,nem várom.Nem várom,hogy hogy fél hétkor kelljen felkeljek.Nem várom,hogy 4 órakor tudja csak ebédelni.Nem várom,mert ránksózzák a kötelező tesit,és semmi kibúvót nem lehet találni alóla.Ismételten sok a felesleges tantárgy és este érek haza és akkor kezdhetek el tanulni.Magyarul: semmire sem marad idő.Ingerlékenyebb vagyok,mert nem tudom kialudni magam.És még azért nem várom,mert érettségizni fogok.
2017. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Maximum negy het kotelezo gyakorlat. Aki ezt sokalja annak meg hetvegen is kotelezo lenne a szenbanya.


A semmirekello lusta formatokat.

2017. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!