Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megpróbáljak beszélni a...

Megpróbáljak beszélni a tanárnővel vagy hagyjam annyibam a dolgot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a sulinkban van egy énekkar. Ma az énektanár (nem ő vezeti az énekkart, hanem egy tanárnő) mindenkit lefeleltetett és összeírta, hogy kik mehetnek a kórusba. Engem nem írt fel, de szeretnék járni. Nem mondom, hogy tökéletes hangom, de szerintem nem szörnyű, ezt más osztálytársaim is mondták.

Hétfőn lesz az első próba és el szeretnék menni, annak ellenére, hogy nem voltam rajt a listán. Persze, ha a tanárnő azt mondja, hogy nem vagyok megfelelő, akkor nem erőltetem a dolgot. A tesómat tanította egyébként ez a tanárnő és anno, mikor az ő sulijukban szervezte a kórust, akkor bárki mehetett, aki szeretett volna.

Szerintetek megpróbálkozzak a dologgal, vagy hagyjam, ha már az énektanár nem vett számításba?



2017. szept. 13. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Hajrá!
2017. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj utána a dolognak mindenképp! :)
2017. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lett? Bevettek a kórusba?
2017. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!