Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi baja velem az irodalomtanar...

Mi baja velem az irodalomtanarnak? Elkonyvelt maganak?

Figyelt kérdés

Bevallom, 9-10.-ben mindig csak dogara tanultam, orarol orara soha, max neha felraktam a kezem ha derengett valami altalanosbol.

Ahogy eljott a 11 elkezdtem osszeszedni magam, es alaposan tanulom.

Van ilyen plusz rendszerunk; orai munkara kapod, es 8 plusz egy rendes otos a naploba.

Az a helyzet, hogy pl ma is, szinte vegigvittem az orat 1 osztalytarsammal, max neha jelentkeztek masok, es semmit se kaptam. De nem most volt ez eloszor, elozo orakon is. Volt olyan, hogy emlekszem az elottem ulo lany egyszer jelentkezett, akkor is csak egy egyszavas valaszt mondott, amihez nem kellett nagy esz es orai munkajara megkapta a pluszt...

Elkonyvelt maganak a tanar 9-10bol es emiatt nem adja nekem? Osztalytarsaim is csak neztek, hogy miert nem kaptam. Ne nezzetek gyerekesnek, de azert egy otos sokat er, es 8 pluszt siman meg LEHETNE szereznem 3 het alatt, de igy nagyon nehez. :(


2017. szept. 18. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg a tanárt?!
2017. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!