Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csúnya dolog az ha...

Miért csúnya dolog az ha valaki néha-néha lóg az iskolából, de többnyire azért ott van rendesen?

Figyelt kérdés

Nem középiskola már hanem okj képzés


Általában ott van, csak havi 2-3-4 napot lóg el


2017. szept. 25. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok meg a szülők nyilván nem nézik jó szemmel, de én is ilyen voltam. A tanulmányaimmal pedig sose volt baj, így megengedtem magamnak. :D
2017. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is OKJ-s képzésen gyakran lógtam, illetve már dolgozni is elmentem alkalmi munkára ezért nem mentem be a suliba. A szomszéd srác osztálytársam volt és mi összebeszéltünk hogy ha valamelyikünk lógni akar tehát nem beteg, nem más dolga van, hanem max ellóg, nem akar menni, vagy dolgozni megy akkor ne egyszerre tegyük ezt és akkor ő jegyzetel mindent és átadjuk egymásnak a dolgokat teljes egészében. Az ottani tanáraink meg azt mondták hogy ő nekik mindegy, a minimális hiányzási számot ne lépjük túl, a többi rajtunk áll hogyan fogunk teljesíteni számonkéréseknél, ott nem erőltették belénk az anyagot, nem voltak röpdogák meg egyéb hülyeségek. Minden órán leadták amit kellett és onnantól rajtunk állt hogyan boldogulunk ezzel.
2017. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel másik városban volt a képzés és mellette dolgoztam, ezért én mind a kettő OKJ képzésemen csak a megnyitóra, a vizsgákra, meg a bizonyítványosztásra mentem el. Senkit nem érdekelt. :( :D
2017. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Aki lóg az link, a többi mellébeszélés.
2017. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert a többi majom irigy rá amiért jobb dolga is van, azért.

Én betegség miatt hiányoztam OKJ képzésről rengeteget, de tanultam otthonról és csináltam a gyakorlatot tisztességesen.

Aztán valamelyik vén p . csa úgy gondolta, hogy jól megleckéztet és önhatalmúlag kizárt a facebook csoportból és a levelezőből is. Megkértem pár osztálytársat hogy ugyan segítsen már, de egyik sem segített, az egész osztály összebeszélt a hátam mögött - tény, hogy én nem kötöttem az orrukra a hiányzásaim okát, de őszintén, közük nem volt hozzá.

Úgy fel krtam magam, hogy hiába a jól sikerült félév otthagytam az egészet a fenébe. Nem bántam meg, találtam olyan szakmát, ahová hellyel-közzel értelmes emberek járnak.

2017. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@21:41


Azért ne mossuk már össze, mikor valaki önhibáján kívül van távol, meg mikor szándékosan lóg.

2017. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül mostam össze. Mivel a többiek nem tudták, hogy önhibámon kívül "lógok", ezért úgy kezelték, mintha direkt tettem volna :)

Szóval szerintem áll a válaszom :D

Azért túrtak ki, mert főtt a vén bugyuta fejük, hogy ők ott rohadnak, míg én "elvagyok".

2017. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!