Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Bunkó srác a suliba

Darkzoli kérdése:

Mit tegyek? Bunkó srác a suliba

Figyelt kérdés
Sziasztok, van 1 elég bunkó [azért mondom ezt mert nem enged más szót az oldal] srác a suliba, aki minden szünetbe rám köszön, és megütögeti a fejem vagy a hasam,már nagyon szét akarnám verni a srác-t, de félek hogy ezért kicsapnak a suliból, és nekem ez nem ér meg ennyit, mit tegyek??

2017. okt. 11. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
HELLÓÓÓ! Olyan cuki vagy! Legszívesebben megütegetném a fejed vagy a hasad!
2017. okt. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Jelented a tanáraidnak. És/vagy több barátoddal összefogtok és nyilvánosan megalázzátok, például megkérditek tőle hogy mi van előember, ehhez jobban értesz mint a matematikához? Ha válaszként netán verekszik akkor őt csapják ki a suliból de nem fogja senki megsiratni.

Általános iskolás koromban volt egy gyerek aki fejjel neki szokott futni mások gyomrának. Velem is megtette váratlanul. Majd egyszer támaszkodtam az iskola kemény falának, mint aki napozik. Ez kapóra jött a hülyének és célba vette a fejével a gyomrom. Az utolsó pillanatban meg oldalra ugrottam és az ütődött meg mégütődöttebb lett mert úgy lefejelte a falat hogy még én is megrémültem. De megérdemelte, és azt mondtam neki hogy nem ütlek meg hanem üsd meg magad amilyen hülye vagy. Soha többé nem bántott másokat.

2017. okt. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy félsz, azért ütöget.


Tenyérrel csap a fejedre, vagy kokit ad?

2017. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd a tanároknak hogy ezt csinálja. És azt is tedd hozzá hogy próbáltad kérni hogy ne tegye, de szrik rá. Nem tudod meddig bírod, de más nagyon eleged van és ha megint kezdi az orrát minimum betöröd.

Ha nem ilyen stílusban mondod a tanárnak akkor nem fognak csinálni semmit. Így lehet hogy te is kapsz agy kis megdorgálást, de tesznek majd valamit.

2017. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm
2017. okt. 12. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!