Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 8-ra kell ma mennem egy...

8-ra kell ma mennem egy iskolai rendezvényre de nagyon rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát ez egy nagyon fontos esemény amiről nem kéne hiányoznom, mert az egész péntekem ezen fog majd múlni és érettségizni sem mehetek, ha nem megyek ma, de annyira rosszul vagyok, hányingerem van és szédülök, fáj a fejem. Ott meg táncolnom kell. Mindjárt indulnom kell de alig bírok. Az iskolát nem érdekli, ha beteg vagyok, akkor is erre el kell mennem.....

2017. nov. 26. 07:08
1 2
 1/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Értelmes egy iskola lehet...
2017. nov. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Esetleg ha édesanyáddal hívatnád fel az igazgatót? Biztosan van valami megoldás,hogy ne kelljen bemenned! Nekik sem lenne jó ha ott összeesnél.

Jobbulást!

2017. nov. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az igazgató azt hiszi mindent megtehet sajnos... nem sajnos anya alszik és nem akar miattam vasárnap felkelni, apa pedig papucs és nem akarja ő se....
2017. nov. 26. 07:26
 4/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Szerintem egyetlen iskolának sincs joga ahhoz, hogy megszabja a diákok hétvégi programját....
2017. nov. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz elmenn, akkor nem mész. Szólj előtte időben az érintetteknek. És ha győzködni próbálnának vagy utasítgatni, akkor elég azt ismételgetned, hogy "nem megyek".


Hétfőn elmész az orvoshoz igazolásért, kész.

2017. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

2-3 napig a szulo is igazolhatja a hianyzast, de ha lemesz a dokihoz biztos kapsz orvosi igazolast is.


Egy dolgot nem ertek csak. Ma nem vasarnap van?

2017. nov. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegény, mi lett végül?
2017. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elmenten és a közepe fele jobban lettem. De aki nem jött az tantestületi rovót kapott.
2017. nov. 26. 11:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...Leírod kérlek az iskola nevét, hogy legalább tudjam, hova ne irassam majd a saját gyerekemet? :D
2017. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, talan felhivnam az iskolat hogy bocs "kihanyom a belem" nem birok a hazbol sem kimenni.


Ha ezt nem ertik meg akkor gondolom nyilt toreses labbal is tancolnod kellene azon az iskolai rendezvenyen ugye ?

2017. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!