Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kéri tőlünk számon ezeket?

Miért kéri tőlünk számon ezeket?

Figyelt kérdés

Következő órán felelni fogunk művészetből, mégpedig úgy, hogy mutat képen történelmi személyeket, akik gyógyszerészeti iparban meg mindenféle helyen jelentős szerepet játszottak. Ezeket kell felismerni. Némelyiknek olyan neve van, hogy még én is csak úgy lestem.

Miért kell ezeket megtanulni? Mennyivel leszek okosabb? Úgy is elfelejtem. Nem is hallottam még ilyenről.

Kit érdekel, hogy 1800-as években ki dolgozott a gyógyszerészeti iparban? Senkit.


2018. jan. 23. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne keress logikát! Az iskolában tanultak 90%-át azért kell megtanulni, mert számon kérik, nem azért mert szükséged lesz rá az életben. Ha fontosnak tartod a jó bizonyítványt mert szeretnél tovább tanulni akkor ezt le kell nyelned. Én sose tanultam meg ilyen baromságokat mégis boldogulok az életben
2018. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért, hogy marhákat neveljenek.
2018. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!