Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert megy el a hangom, ha...

Miert megy el a hangom, ha felszolit valami tanar?

Figyelt kérdés

Szoval mondjuk ha oran feladatokat oldunk, es megkerdezi a tanar, hogy en mit irtam, akkor amikor megszolalnek ugy erzem mintha kezdene elmenni a hangom es egy kis gomboc keletkezik a torkomban, meg akkor is ha tudom hogy tutira jo a megoldas. Meg neha be is rekedek, de amikor mondjuk egy osztakytarsammal beszelek semmi bajom.

Lehet azert mert “izgulok”? Ez ellen mit lehet tenni? Annyira kellemetlen nekem xd

Nem vagyok csendes tag, de nem is az a nagyszaju mindenkinek beszologato.

16L


2018. jan. 23. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Vizsgadrukkos vagy, én is egyébként, de azért csak sikerült államvizsgáznom is valahogy. :-) Nekem az segített, hogy egy időben kórusban énekeltem, és megszoktam a szereplést. Teljesen nem tűnt el, de azért határozottan javult.
2018. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!