Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogosan van...

Szerintetek jogosan van elegem ebből?

Figyelt kérdés
A sulimban mindent teljesen normálisan igyekszem mdgcsinálni, kitűnő tanuló vagyok, emellett több versenyen is részt veszek. Ennek ellenére úgy veszem észre, hogy az osztályfőnököm pikkel rám. Soha nem szólok hozzá semmi rosszat, nem is vétek ellene, borzasztó félénk vagyok és amikor rám néz, mindig undor van a hangjában meg a tekintetében. Mikor beteg voltam, és nem tudtam suliba menni, gúnyosan mondta, hogy biztos megint versenyezni vagyok. Miért kell oltogatni egy olyan valakit, aki dicsőséget szerez az iskolának? Bezzeg ha valaki olyan nincs suliban, akinek a szülei befolyásosak és gazdagok, nekik soha nem szól be. Mindent rám bíz: ilyen-olyan pénz összeszedését, szövegírást stb., minél jobban igyekszem megcsinálni, csakhogy ne utálna már. Múltkor odamentem, hogy ki szeretnék kéredzkedni, és nekem rontott, hogy elege van a stílusomból, és én képzelem magam az atyaúristennek,meg biztos ilyen vagyok az osztálytársaimmal is. Nem tudom, hogy ezeket honnan vette, én mindig normálisan viselkedem vele, az osztálytársaimnak pedig feltétel nélkül segítek és jól elvagyok velük. Miért kell ennyite utálni, mikor mindenkinek a kedvében próbálok járni, mindenkivel kedves próbálok lenni? Vagy az fájhat ennyire, hogy nem az ő tárgyából versenyzem? Minden egyes napból elegem van, és alig várom, hogy itthon levethessem a jópofizó álarcot.
2018. febr. 4. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem erzi hogy nem vagy oszinte! Minek jopofizol vele? En sem tettem tanaroknak.
2018. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem úgy jópofizok, hanem amiket rám szab, meg próbálom rendesen csinálni.

Ha őszinte lennék, akkor én is olyan bunkó lennék vele, mint ő velem.

2018. febr. 4. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, vannak ilyen emberek. Ritkán találkoznak kiemelkedően jó fiatallal, és nem tudnak mit kezdeni vele, gyanakodnak, hogy biztos van valami rossz benne, mert túl szép a kép ahhoz, hogy igaz legyen.:-) Ismerek olyan srácot, aki okos, nagyon jólelkű, tisztelettudó, kedves, megvédte az egész osztálytól az egyik gyereket, akit folyamatosan piszkáltak, megaláztak. No, neki egyszer azt mondta az osztályfőnöke, hogy előtte ugyan hiába játssza meg magát, úgyis tudja, hogy nem olyan kis ártatlan angyal, mint amilyennek látszik, van már bőven tapasztalata a tinikkel... A srác egyszerűen nem is értette, mi a franc baja van vele.
2018. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na talán nálam is ugyanez a helyzet.... :( Hogy lehet tanár létére ilyen romlott, rosszindulatú egy ember?
2018. febr. 4. 14:25
 5/7 anonim válasza:
100%
Rám is van tanár aki pikkel rám pedig jó tanuló vagyok. Én soha nem mindtam neki semmi rosszat csak ő magában eldöntötte hogy engem nem fog kedvelni.
2018. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy neki szimpatikus. A tanárok nem biorobotok, hogy mindenkit a keblükre öleljenek, vagy hogy egyáltalán ne mutassanak érzelmeket.

Amúgy nem kell stréberkedni. Csak azért elvállalni dolgokat, hogy bevágódj az ofőnél, nem túl célravezető. Önmagad legyél, és lehet, kedvelhetőbbnek fog találni.

2018. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem én vállalom el, hanem ő jelöl ki rá
2018. febr. 4. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!