Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehetet ez a hang?

Mi lehetet ez a hang?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem rég történt hogy informatika órán ülök és a tanár éppen mondja hogy Függvények de hirtelen ilyen fura hangos robotszerű hangja lett egy pillanatra de tényleg hangos volt nagyon. Elsőként ugye 3-an ültünk egy sorban szóval a jobb oldali társamhoz fordultam hogy mi volt ez a hang? Ő nem hallot semmit. Majd a baloldali társamhoz és ő is pontosan ugyan ezt hallota. Majd az egész osztályt körbe kérdeztem hogy nem hallotak-e valamit de senki sem hallot csak mi 2-en. Mi lehetet ez? Elég furcsa hisz hangos meg fura volt ahogy elváltozott a tanárnő hangja és senki sem hallota. A padtársam meg biztos hogy nem hazudik hisz először ő mondta el hogy mit hallot. Utána mondtam hogy én is ezt hallotam. Szóval ez mi a fene volt????

#hang #óra #függvény #informaatika
2018. febr. 7. 19:27
 1/6 nagytudos válasza:
A tanárod egy Android
2018. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a többiek miért nem halloták a hangot?
2018. febr. 7. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak csuklott, vagy büfizni kellett és próbálta visszatartani, vagy ilyesmi.

A többiek meg informatika órán facebookoznak és csak ti figyeltek rá :D

2018. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyíkasszony, és nem tudta tartani az álcát.
2018. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Majd a baloldali társamhoz és ő is pontosan ugyan ezt hallota.


A padtársam meg biztos hogy nem hazudik hisz először ő mondta el hogy mit hallot. Utána mondtam hogy én is ezt hallotam.

"


Most mi van?:D

Nem az első sorban kellene aludni. :D

2018. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem aludtam és nem csuklás volt az biztos. És amikor a padtársamhoz fordultam akkor az így zajlott:

-Te is halottad ezt a hangot?

-Igen olyan hangja volt........

-Én is ezt hallotam

-Ez mi volt?.................

2018. febr. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!