Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy ember az osztályban,...

Van egy ember az osztályban, akit nagyon utálok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Új osztályban vagyok. 35-en vagyunk, közülük 30-al nincs bajom kb. De van egy ember akit nagyon utálok. Nagyon beképzelt, csak az az igazság, hogy nem sok mindenre lehet beképzelt, mert elég gáz a gyerek. Mindenkivel úgy beszél, mint a kutyájával, szóval nem csak nekem van vele bajom. Nekem is beszólogatott, azért írom múlt időben, mert 2-3 hete nem nagyon adok lehetőséget neki arra, hogy beszóljon. Nagyon kerülöm. Ő hangoztatja is, hogy utálja az osztályt és, hogy jövőre el akar menni. Olyan szinten utálom, hogyha ránézek akkor rosszul leszek. Hogy ne idegesítsem magam rajta? Válaszokat köszönöm.

2018. febr. 12. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen osztalytarsam. Fiu volt, es olyan undoritoan volt kepes beszelni rolam( lany vagyok) hogy nem egyszer lett mar ebbol verekedes. Szerencsere ez a srac mar elment.

Nem sokat tudsz ez ellen tenni. Engem neha megnyugtatott az, h jol megvertem. Elegge nyomorek gyerek volt. Tudom az eroszak nem megoldas, de van amikor mar nem igazan segit mas.

Ha meg esetleg nem probaltad, beszelhetnel vele h vegyen vissza, vagy szolj a tanaroknak, csak nehogy a vegen te legyel az arulkodo. Meg keruld el amennyire tudod, ezeken kivul nem sok mindent tudsz tenni.

2018. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!