Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen táblajátékok vannak?

Milyen táblajátékok vannak?

Figyelt kérdés

2-4. osztályos gyerekeknek keresek olyan játékokat amelyekhez használni kell, a hagyományos iskolatáblát.

Milyen játékok vannak amikhez feltétlen használniuk kell az iskolai táblát? Ha a játék kapcsolódna hittanhoz, az fantasztikus lenne, de bármilyen táblás játék ötlet jól jón. Előre is köszönöm a normális válaszokat és segítséget



2018. febr. 22. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
activity rajzolás rész
2018. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ország, város, fiú, lány (biztos ismered)
2018. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak az akasztófát ismerem. Angol órán játszottuk.
2018. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Malom, nem tudom ismered-e.

Sakk, a Carcassone (bár az inkább mezős, mint kártyás), tiltott sziget, 7 csoda, dáma, brainbox (az is inkább kártyás)...

A 3.os kishúgommal igazából még pókerezni is szoktam, én pedig annó Cluedóztam és ki a gyilkost játszottam, pedig mind a ketten elég erős hittan oktatást kaptunk, illetve ő kap.

15/L

2018. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
**Úgyhogy az, higy mennyire hittanos és mennyire nem, nem kell kizáró oknak lennie.... de van ilyen hittanos játék, csak nem rémlik a neve :(
2018. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15L szövegértésből hányas vagy? :D
2018. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, hopsz, tényleg... nem igazán olvastam el a leírást, csak átfutottam XD

Akkor bocs XD


Iskolatáblás játék: Felírsz Bibliai történetekkel kapcsolatos szavakat össze-vissza és kérdezed a történetet, nekik pedig minnél gyorsabban meg kell találni a szót és lehúzni. Általában két csapatban érdemes, minden szóhoz 1 gyereket kihívni, színes krétával.

PL: A felírtak között van, hogy: "csipkebokor", és mondod, hogy "Mózes".

Akkor a csapatokból szólított 1-1 kisgyerek elkezdi keresni a 30-40 szó között, h melyik utalhat Mózes életére.

2018. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, ötleteit! :)
2018. febr. 25. 14:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!