Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

8.osztályosok vagyunk és nagyon durván megy a kivételezés. Most már lassan minden órán ez van. A lányok hiába mondják a megoldásokat, szinte az összes tanár csak a fiúra figyel. Ma is megmondtam a jó megoldást, utána megmondtam az egyik fiú kapta a piros pontot, nekem meg azt mondta a tanár Hogy tőlem elvárja. Engem nem a piros pont zavar csak az elv Hogy hiába mondjuk meg a jó megoldást nincs értelme. Ja ha meg nem szolalunk meg akkor még jön hogy nem érdemeltük meg a félévi 5 öst. Minden órán ez van : fizika, kémia, biológia, földrajz, matek, angol, töri. Én nem hiába járok versenyekre még azért se kapok semmit. Hiába lettem megyeibe 4. semmi, és úgy Hogy a tanár fel se készített. Mit csináljunk Hogy végre a lányokat is észre vegyék a tanárok? Nektek mi a véleményetek? Nálatok is ennyire durván kivételeztek Hogy a lányokra már nem is figyelnek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 27. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, már nincs sok hátra a suliból.
2018. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, csak az osztályfonokunk meg mondja hogy miért nem tanulunk, mert "csak" a fiúk tanulnak. Az is zavart hogy aki bukásra áll neki a szorgalma példás, nekem meg aki kitűnő változó, pedig ha változó lenne nem hiszem hogy kitűnő lennem na mindegy. Csak így reggelente már gyomorgörccsel megyek suliba, teljesen megutáltatták velünk az adott tantárgyakat
2018. febr. 27. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Ne aggódjatok,csak nyugodtan tegyétek ki amitek van,és garantáltan minden tanárbácsi észre fog venni titeket! (:
2018. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Többségben nő tanárok vannak 😂
2018. febr. 28. 06:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van, csak szerencsére 1 tanárral és sajna gimiben... -_-"

Hagy találjam ki... 30 év körüliek, szinglik, nincs életük, alig férnek be az ajtón, mindig a szexualitásnál lyukadnak ki és bűn rondán vannak felöltözve...

Neked még szerencséd van, mindjárt vége, de engem ő fog érettségiztetni, csak a fiúk érdeklik, ami így elég gáz, és mivel humán tanár úgy buktat meg engem, ahogy akar... :(

Szóval ne parázz... mindig van rosszabb XD

2018. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szívecském,még nem hallottál olyanról,hogy a tanárnők is beindulnak a diákjaikra? Szerintem te valami más univerzumban élhetsz!:) Szóval,csak serényen tegyétek ki,amitek van,és hopp,már meg is van az ötöske!
2018. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!