Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok! Engednétek?

Tanárok! Engednétek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel év vége van vagy valamiyen tanulmányi verseny, mit szólnátok ahhoz, ha egy diákotok búcsúzásként megölelne titeket? Hagynátok? Esetleg volt már ilyen? (általános5-8osztály,középiskola) Illetve diákok, ti öleltétek már meg a tanáraitokat, ha igen mikor?

2018. márc. 10. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársam nem csak megölelte, de felkapta és megpörgette a levegőben a tanárt, mert elintézte valamiből, hogy javíthasson. A tanár alapból laza volt, csak nevetett rajta.
2018. márc. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
volt egy leszbi osztálytársam, az megölelgette a magyartanárnőt
2018. márc. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy megölelte a tanárotokat miért is lenne leszbi?
2018. márc. 11. 01:01
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem attól volt leszbi. Olvassad el újra.
2018. márc. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

És ha leszbi volt, akkor valószínű, hogy azért ölelte meg a magyar tanárt, mert akart tőle valamit? :D Még véletlenül se azért, mert simán csak szerette, mint embert vagy tanárt?

Az én osztályfőnököm egy hetero férfi /én lány vagyok/

és volt, hogy odajött hozzám és hátulról átkarolt vagy elkezdte a nyakam masszírozni, akkor biztos meg akar b4szni?

2018. márc. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

# 5/5


Nem biztos, de valószínűsíthető!

2018. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Oleld meg nyugodtan. Én is megtettem, pedig mi annyira nem is voltunk jóba. :D én a vizsga napján tettem meg :) örült neki egyem a lelkét. 23L
2018. márc. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

hajajaj hányszor megöleltem őket :))

nyolcadik végén az egész tanári kart végig ölelgettem kb, előtte megkérdeztem hogy "tanár úr/ tanárnő megölelhetem?" Mindegyik megengedte. A durva az volt amikor az egyik tanárnő így még jobban magához szorított pedig soha nem volt olyan nagyon közeli a kapcsolatunk és nem is tűnt egy ölelkezős fajtának. :)

És azóta is ahányszor vissza megyek mindig megölelem őket.

Most középsuliban az osztályfőnök nőm így karácsony előtt a folyosón ölelt meg mert másnap már nem mentem suliba és na.

Meg szintén most középsuliban egy férfi tanáromat öleltem meg párszor, sokat szoktunk beszélgetni ilyen személyesebb dolgokról és úgy.


Szerintem örülnek neki, a legtöbb ember örül ha megölelik :)

2018. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer öleltem meg az egyik tanárom. Az a tanárnő a bátyám osztályfőnöke volt,nekünk magyart és törit tanított. Egyik nap a bátyám nagyon rosszul lett,nem tudott felkelni a földről a fájdalom miatt,mentő vitte be a kórházba. Ő mondta el nekem,hogy mi történt bátyámmal,és ezután óránk volt együtt. Nem tudtam semmire sem koncentrálni,szélsebesen kavarogtak a gondolataim,féltem is,hogy elsírom magam. Óra után odajött hozzám,mondta,hogy ne aggódjak,minden rendben lesz,próbáljak kicsit lenyugodni. Megpuszilgatott,és megöleltük egymást.
2018. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem az osztályfőnököm ölelt meg még 6.-ban(kb.)

Most 8.-os vagyok.

2018. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!