Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmenjek-e osztály kirándulni?

Elmenjek-e osztály kirándulni?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok és megyünk majd osztály kirándulni 2 napra. Nem vagyok kiközősítve de NAGYON visszahúzódó vagyok és még nincsenek barátaim a suliba. hozzám szólnak/beszélgetnek velem ha hozzájuk szólok csak nem nagyon merek/tudok beszélgetni. Szóval a kérdés az lenne hogy elmenjek-e az osztálykirándulásra? Mert a buszon is mi lenne (ki mellé ülnék) meg este a szobabeosztásnál nem akarom rásózni magam senkire, nappal még csak csak el lennék (remélem)de ezek az ellenéreveim.

2018. márc. 11. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Az egy más közeg lesz. Lehet, hogy ott fogtok összehaverkodni. Sőt
2018. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Erről szólna elvileg, hogy összerázzon titeket.
2018. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Menj
2018. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképp menj el!
2018. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is csak bátorítani tudlak, hogy menj. Nagyon szépen leírták már a többiek. Ez arról szól, hogy összeszokjatok, élményeket szerezzetek együtt. Én se voltam kiközösítve, csak nehezen oldódtam. Addig nagyon csöndes voltam, nem nagyon beszélgettem mással, de egy ilyen ottalvós kiránduláson nagyon jóban lettünk és utána már teljesen más, pozitív véleménnyel volt rólam a legtöbb osztálytársam. Még partiállatnak is neveztek :D Legtöbb osztálytársam lány volt, én meg itattam őket (10. osztályban). Akkor még be lehetett vágódni ilyesmivel mert még tilos volt.
2018. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Drazicc ***** válasza:
76%
Pont a legjobb alkalom, hogy kilépj a komfortzónádból. Nem egy könnyű döntés, de amilyen nehezen veszed rá magad annál boldogabb leszel hogy elmentél. Nem csak hogy barátokat szerzel, hanem büszke leszel magadra, hogy meglépted ezt a dolgot. Ha mégse sikerülne jól akkor is azt mondhatod, hogy te megpróbáltad. Csak 2 nap nem az örökkévalóság.
2018. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is mindenképpen menj el! Próbálj esetleg olyan gyerek/tanuló mellé kerülni, aki szintén kissé visszahúzódó, lehet, hogy a legjobb barátok lesztek. Esetleg tudsz csatlakozni baráti társasághoz. Ha nem mész el, inkább akkor lehet, hogy később kevésbé fognak bevonni az osztály életébe. Szóval menj el, legyél nyitott.
2018. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Mindenképp menj el! A te érdekedben!

2 alap verzió jöhet szóba, de előbb/utóbb mindkettő a te malmodra hajtja a vizet!!

1) elvagy, nem sikerül túl jól, de ott vagy, látják a többiek is, hogy nem húzod magad ki a csapatból. S mivel ott vagy, részese leszel az eseményeknek, storyknak, könnyebben tudsz utána miről beszélgetni, mert lesz egyből közösen megélt téma.

2) oldódsz te is (esetleg oldószer hatására) s még a végén te leszel a srác akinek a társaságát szívesen keresi mindenki, de legalább egy részeg kicsit túlzottan megnyíló osztálytársad.

Ki ne hagyd! ;)

2018. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
miylen oldószer? 14-15 évesek könyörgöm . ne piáljanak már..
2018. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

9es, 14-15évesek jobban isznak mint én 27évesen

Az egészben a tiltás ellenére való piálás a lényeg...

Mondanám hogy ne, vagy bárki de úgyis fognak... (8as voltam)

2018. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!