Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SOS Mit csináljak?

SOS Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején.

Én új vagyok az osztályba. (gimnázium)

Az egyik osztálytársam elment a suliból November végén!

Most vissza akar jönni,de nem engedi az ig.!

Nem mindenki kedvelte az osztályból.

De attól még,hogy segítsek rajta?

Beszéljek az igazgatóval?

Légysz ne azt mondjátok,hogy ne segítsek!

Mit tegyek,hogy segítsek rajta?



2018. márc. 12. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha az igazgató nem akarja visszaengedni, annak oka van. Gondolom elérte azt a létszámot az osztály, ami felett már nem tudnak új tanulókat felvenni és feltételezem, hogy nem kitűnő az illető aki után kapkodnának.


Ráadásul senki sem szereti, ha valaki félévente iskolát vált és utána mindog visszakönyörögné magát. Nem tudsz mit tenni, nem is kell. Barátkozz a többiekkel inkább! Gondolom azért akarod ennyire hogy visszamenjen, mert vele jóban voltál és nem maradt 1 barátod sem. Mellesleg nem hiszem, hogy egy tizenéves könyörgése tudna hatni az igazgatóra, pláne, hogy több oka is lehet a döntésének.

2018. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Van hely azt tudom.

És nem megy el félévente.

Komoly oka van annak,hogy miért szeretném!

2018. márc. 12. 11:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbálj minél több diákot magatok mellé állítani és csoportosan, akár aláírásgyűjtéssel kérni az illetékeseket, hogy vegyék vissza. Egyedül egymagadban szerintem kevés vagy hozzá.
2018. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem engedi, egy iskolába nem szokás csak úgy ki-be iratkozni.


Majd jövő tanávra ismét beiratkozhat ugyanabba az osztályba, ahonnan elment (pl. ismét 6-os lesz).

2018. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Új vagy az osztályban, akkor ne akarj semmit sem bekavarni.

Írod, hogy nem szerették az osztályban. Akkor miért lenne jó, ha visszajönne?

Főleg, hogy nem a te, a ti döntésetek, hogy visszajöhet-e, hanem az igazgatóé. Ezt majd a szülei megbeszélik vele. Te semmit sem tudsz tenni. És a helyzetedben nem is lenne szerencsés, csak ellenségeket szereznél ezzel.

2018. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Inkább olvass sokat, borzasztó a helyesírásod és a fogalmazásod is. És nem bírom ki, tele van vele a hócipőm, hogy minden második kérdés "SOS"-sel kezdődik. Van fogalmad róla, mit jelent ez a rövidítés?
2018. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De simán visszajöhetne most is.

Értsétek meg én szenvedek nélküle,és ő is nagyon szeretne visszajönni.

Azt mondta,ha visszajöhet akkor máshogy fog hozzá állni az emberekhez.

2018. márc. 12. 12:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Új vagy az osztályban - mint írod, sokminden lehet az illetővel kapcsolatban, amiről nem tudsz...

Előzőleg honnan ismerted az illetőt, ha új vagy az adott osztályban és ő novemberben elment?

Nem hiszem hogy egy diák szava mérvadó lehet az igazgatóval szemben, ráadásul olyan diáké, aki új az osztályban...

2018. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Csinált eg két diák csínyt,de volt aki sokkl durvábbat csinált.

Jóba vagyunk év eleje óta!

Meg amúgy is,nem egy kőszívűnek ismerem az igazgatót.

2018. márc. 12. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor beszélj vele. Rajta múlik.
2018. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!