Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy koptassam le magamrol...

Hogy koptassam le magamrol "kedvesen"?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki allandoan velem akar logni de viszont engem zavar a tarsasaga. Igenytelen (fogai sargak es lepesekesek, eros izzadsag szaga van es meg a szajabol sem eppen mentol illat arad) mellesleg akarhanyszor meglat mindig olelget. Beszelgetesnel allandoan bele maszik a pofamba. Ennel mar csak az zavar jobban hogy konkretan meg se tudok mellette szolalni. Mindig magara tereli a temat hogy neki milyen szar mert 1 ev alatt 3 helyrol is kirugtak. Mint ha erdekelt volna. Eleg nagy onbizalma lehet (ami nem is baj, csak zavaro) mert teltebb mint en (en sem vagyok kis darab nehogy felre ertsetek) es olyanokat mondogat hogy nem tehet arrol olyan szep es szexi hogy o bejon mindenkinek (itt altalaban a 65 eves bacsikra gondol). Ossze vissza hazudozik. Es en ezt elegge gerinctelen dolognak tartom. Irrital. Meglatom es rosszul vagyok. Hogy koptassam le magamrol anelkul hogy (tulsagosan) megbantanam. 16/L

2018. ápr. 23. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedvesen sehogy. Ha valakit le akarsz koptatni, azzal mindenképpen megbántod, mert meg kell neki mondani h nem akarsz találkozgatni vele, megkèrdezi miért, és erre bármit mondasz, abból durci lesz. Szóval nem kell direkt bántani, de vállald fel, hogy “azért, mert nem kedveltelek meg”.
2018. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!