Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz ha nem megyek erre a...

Gáz ha nem megyek erre a szerenád dologra? (tudom van millió egy ilyen kérdés)

Figyelt kérdés

1,este 7-kor indulunk,és össze-vissza utazgatunk,nem is biztos,hogy elérném az utolsó buszt mert vidékről járok be

2,4 év alatt 2db tanárra tudnám mondani,hogy tényleg kedvelem és mindig igazi és őszinte ember tudott maradni,egyik a tesi tanár,másik pedig csak 2 évig tanított.. Átlagba véve jó arcok a többiek is,de egyrészt pl.a töri tanár megutáltatta velem a törit,általánosban végig 5-ös voltam,most végig kettes,hiába nagyon kedves,ha egyszerűen a tanítása nem jó,és elvégre azt köszönjük meg így év végén.. Irodalommal ugyanez,csak ott a tanár egy tipikus..tanár,akinek ugye nem az a fontos,hogy segítsen és tudjad az anyagot,hanem hogy megcsináld amit ő mondd mert ő azt mondta

Matek tanárok no comment

Info tanárok is jó arcok de az egyik pl. nem egyszer úgy állított be mint egy idiótát ha nem ment valami

3,én nem iszok,soha nem is ittam és nem is tervezem,a többiektől is azt hallottam,hogy csak a pia miatt mennek

Annyira képmutatásnak érzem ezt,máskor szidjuk őket. Másrészt ez a dolguk,ezért kapják a fizetést,mit kell még nyáladzunk? Főleg így érettségi előtt? Az ofő is azt mondta,hogy legyünk minél kedvesebbek,vegyünk minél több ajándékot mert hogy ők fognak érettségiztetni. Komolyan idáig jutottunk? Nem a tudást kéne értékelniük? Ha én egy bunkó köcsög vagyok de írok egy 5-ös akármit akkor 5-öst kell adjon hiába vagyok köcsög

Az osztályt nagyon csípem,de a tanárokkal nincs kedvem jó pofiskodni


2018. máj. 3. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Igazad van, ne menj. Én voltam, nálunk is előkerült a pia, mert volt pár borzalmas tanárunk, akit csak páran szerettek. Ráadásul a tanárok is kényelmetlenül érezték magukat. Én a végére berúgtam, életem első berúgása volt és nagyon rossz kedvem lett, mert eszembe jutott, hogy mehettem volna egy sokkal jobb gimnáziumba is. :D

A helyedbe nem mennék.

2018. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na ja azt kifelejtettem hogy vannak tanárok akiknek szintén púp a hátán ez,pl.egyik nem is tud felengedni minket,már elfelejtettem miért de a lényeg a lényeg

Az ofő majdnem vissza is mondta,aztán a többiek rábeszélték,hogy csak 5 perc

Az ofőt amúgy szeretem,sokat segített személyesen is,de most csak miatta és azért az 5 percért nincs sok kedvem beutazni a megye másik végére

2018. máj. 3. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is most lesz. Én se megyek. Nincsenek rossz érzéseim a tanárok felé, de soha nem is haverkodtunk. Képmutatásnak érezném ha elmennék jópofázni és megjátszani mennyit is jelentettek nekem.
2018. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egész jó szerenádunk volt. 2 tanárt kedveltem csak, az egyik ofő volt, fura figura és igazából egy kretén de valahogy mégis kedveltem + kbszott jó pálinkákat csinál mai napig, mondom ezt úgy, hogy utálom a pálinkát :D másik a tesi tanárunk volt, igaz kis dagadék voltam és majd meghaltam tesiórákon de mint emberre fel lehet rá nézni, rendes fickó. Itt is ittam de nem sokat meg hát pertut ittunk :D ofőnél nagyon bebsztam de azt nem is bánom, jó volt nagyon, a kaja is. A tesi tanárnál zzíroskenyér volt hagymával meg szendvics de falusi vagyok nekem az is megfelelt :D magyar tanáromat nem nagyon kedveltem de mikor nála voltunk nem éreztem, hogy kár volt felmenni. Volt nasi, pia (alkohol nem volt), dumálgattunk, sztorizgattunk és hát megismethettük emberi mivoltát a kedves tanárnőnek :D volt egy másik magyar tanárunk is, hozzá is felmentünk, pizzát csinált, az fincsi volt de igazából a hangulat meg a légkör tök gáz volt, érezni lehetett, hogy csak muszájból vagyunk ott :D ez volt a legtrébb.. volt nevelő tanárunknál is jártunk, ott szalonnát sütöttünk, az is egész jó volt :) összességében nem bántam meg, hogy elmentem szerenádozni, jókat ettünk, ittunk, ofőnél kellemesen bebsztunk.. :D utána meg a fiával mentünk kocsmázni 😂 egyébként nem vagyok nagy piás, sőt.. csak hát néha nem árt kiengedni a fáradt gőzt :) pro tipp: ha még nem voltál részeg akkor inkább ne igyál vagy csak nagyon keveset mert a pia furcsa dolgokat tud kihozni az emberből. Én akkor már tisztában voltam ezzel szóval nem volt gáz :) én azt javaslom menj el, ha tényleg jóban vagy az osztálytársaiddal akkor nem lesz gond :) velük elleszel, nem kötelező a tanárokkal dumálni.
2018. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát az 1 dolog,hogy bírom őket,de csak 3 haverom van úgy igazándiból. A többivel nincs sok beszédtéma,amúgy is mindig én voltam az osztály csendese,vagy egyesek szerint bérgyilkosa :D Ezzel nincs gond mert szerencsére megkedveltek és elfogadtak így is csak az ilyen eseményeken van az,hogy háttérbe szorulok és csak vagyok

Főleg,hogy én nem piálok,mindenki berúg nekem meg az úgy nem a legviccesebb

2018. máj. 3. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ma lesz. Szerencsére jó ürüggyel álltam elő, hogy ne kelljen mennem (fél 7-kor indul a szerenád, nekem 6-ra kell vinnem a nyulaimat oltasra), de alapból nem akartam menni. Mert engem egy tanár sem ismer, levegőnek néztek a 4 év alatt, az osztálytársaimmal kölcsönösen utáljuk egymást, nincs kedvem inni és leégetni magam.
2018. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szép emlék, bár én sem voltam ilyen osztály kedvence izé...
2018. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!