Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az jó egy iskolaigazgatónak...

Az jó egy iskolaigazgatónak hogy országos hírportálokon szerepel az iskola az általa elkövetett gyerekbántalmazás és visszaélések miatt? Miért nem távozik?

Figyelt kérdés

Ha egy iskolában az igazgató által elkövetett gyerekbántalmazások és visszaélések történnek az igazgató által, melyeket országos hírportálok hoznak le cikkben és naponta próbálna bejutni ilyen olyan újságíró és tv stáb hogy nyomozzon tudakozódjon, és rendőrségi meghallgatások is vannak, melyekre a tantestület tagjai is hivatalosak tanúként.


És mindeközben az egész tanári kar egyként gyűlöli megveti az igazgatót, a szülők sorra veszik ki a gyereket a suliból-és az igazgatónak szava sincs az egészhez.

Ő ül az irodában ki se jön, és szarik az egészre. Feladatait végzi az igh. mert a tisztelt igatgató annyira nem ért semmihez hogy eg ynaplót nem tud ellenőrizni mert azt se tudja mi fán terem-és kinevezett igazgató, miközben egy tanár gyakornok jobban képben van mint ő.Eszébe se jut felállni.


Ez hogy mehet így?

Ja akikt érdekel: Bp XIII tessék rákeresni index hir24 hvg atv. Zorigón ne tessék keresni....


2018. máj. 8. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ott lakom a kerületben, de nem hallottam ilyenről. Melyik iskola ez? Linkeld már be légyszíves, te úgyis tudod, melyik cikkek azok.
2018. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nem én írtam ki a kérdést de erről még én is hallottam nem pestiként...

nem tudod mi van a kerületedben? SZégyen.


[link]


A lapnak nyilatkozó tanárok és szülők is azt állították, hogy az igazgató kizárólag a roma gyermekeket bántalmazza, de nevüket vállalva senki nem mert nyilatkozni, mert elmondásuk szerint az igazgató megfélemlítette őket.


És egyben persze ne legyünk már naivak. Miért nem történik semmi? Ezért nem!! Ott a cikkben.


A 24. hu a hét elején írt arról, hogy Putnoki Zsolt, a Budapest XIII. Kerületi Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola igazgatója, aki 2015-ig a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Újkenéz korábbi fideszes polgármestere volt,



Vagy elmész, vagy kicsinállak!



[link]


AZT EGYIKÜK SEM TUDJA, HOGY MIT CSINÁL AZ IGAZGATÓ EGÉSZ NAP A BEZÁRT IRODÁBAN.

2018. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az értekezleteken nem lehet felszólalni, sem kérdezni, mert az igazgató szerint "ez nem az a fórum", illetve "hisztis nőkkel nem vitatkozik" – idézte fel egyikük. A másik tanár szerint is csak akkor érdemes véleményt nyilvánítani, ha az igazgatóval ugyanazt gondolja valaki, különben büntetésre lehet számítani. "Lehet szervezkedni ellenem, de nem érdemes", "Nem kell beszélgetni, sem véleményt mondani" – hangzott el az igazgató szájából egyikük szerint egy három napos tréningen.



Khm... álom vezető.

2018. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!