Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nadrágtartó (hózentrógert)...

Nadrágtartó (hózentrógert) miért nem lehet iskolában hordani?

Figyelt kérdés

Még mindig nem értem. Igaz hogy lány vagyok de sosem hordok olyan ruhát amiből kivan a hasam, combom, seggem stb. És ha ilyen ruháért szólna a tanár megértem. De az ing + (sima fehér ing) farmernadrág (semmilyen szaggatás, minta, akármi nélkül) és rá a naddrágtartó miért tilos? Mit sértettem meg ezzel?



Köszönöm a válaszokat! :-)


2018. máj. 16. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Talán azért, mert nők nem szoktak nadrágtartót hordani, főleg nem farmerhez.
2018. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Mert nem jó látvány a tróger. Nem tetszik senkinek érthetö hisz öregek hordják azt.
2018. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Engem irritál ha valakin olyan van, főleg ha az illető túlsulyos és nő.
2018. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Semmi köze hozzá mit veszel fel ameddig nem sérted az iskola házirendjét.
2018. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem kérdezed meg a tanárodat, hogy mi a kifogása ellene, mert erre én is kíváncsi lennék. Nekem is volt 2-3 db is anno és csaj vagyok, nagy divatja volt. Az egyiken orosz szöveg volt, a másik meg usas volt.
2018. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok róla, hogy tilos lenne, de ha ennyire probléma, akkor hordj kertészgatyát.
2018. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
A nadrágtartó az úgynevezett “alsóruházat” tehát amit a látható ruha alatt viselnek, eltakarják. Hordjad az inged alatt, ahogy kell, és senki sem fog érte szólni. Ez olyasmi, mintha a férfi az alsógatyáját a farmerja felé venné fel. Nem illik. Tudom, ti már szitokszónak hiszitek az illemet, ha háromféle kést láttok, hát teljes az agyhalál, így kénytelen vagy üri becsületszavamra elhinni, hogy azért nem engedik, mert ez alsóruházat, amit te látható módon hordasz. Gondolom tetszik, ahogy a cickóidra tereli a figyelmet, de azért nagy kerek szemekkel megkérdezed, hogy DE MIÉRT nem szabad??? 👀
2018. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
"A nadrágtartó az úgynevezett “alsóruházat” tehát amit a látható ruha alatt viselnek, eltakarják." - Van valami forrás is? Mert én ezt a darabot mindig kívül láttam hordani, férfiakon, nőkön, gyerekeken, élőben is, fotókon is, filmekben is, tehát ha valóban úgy van, ahogy te írod, akkor elég sokan tudjuk rosszul. Szóval érdekelne egy hiteles forrás, ami alátámasztja az ismereteidet.
2018. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha ing alatt lenne be sem lehetne tűrni az inget a nadrágba. 😂

Az én gyerekkoromban is szinte mindenki hordott, színesek, mintásak voltak.

2018. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Mert a tanár ítélkezik azokon/fölött , akiknek őszerinte ízlésficama van. Én engedném hordani. Nálunk is hordtak anno. De mondjuk meg is lepődtem, hogy konkrétan az a csaj, akin tudom, hogy láttam ilyet; ő úgy hordta; hogy nem is tette fel a kantárt a vállára. Asszem, hogy egy Miley Cyrus -klipből vehette az ötletet; talán a start all over-ben láttam ilyet; de nem biztos. És akkor talán butának gondoltam, hogy ha már kantáros gatyát vesz fel, akkor miért nem teszi fel a kantárt a vállára. De aztán rájöttem, hogy dizájnolt:D Amúgy az általánosban volt. De középiskolában is talán lehetett volna. Csak akkor már nem hordta így, középiskolába is ugyanoda jártunk.

Szal a lényeg, hogy én nem tiltanám.

Meg amúgy ez az ő szubjektív véleménye a tanárnak, hogy az az öltözet nem az iskolába való. Pl akinek nem lenne másmilyen, mert olyan szegény lenne? Lehet amúgy, hogy olyan hatást ,benyomást kelt benne ,a tanárban, hogy mintha most jöttél volna a földekről, és hogy az azért nem olyan iskolábaillő, merthogy az munkásruha a földekre, az iskolába nem a hétvégi kertimunkás ruhánkba járunk. Szerintem valszeg ennyi lehetett a baja.

2018. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!