Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pedagógus napra milyen csokit...

Pedagógus napra milyen csokit illik egy tanárnak venni?

Figyelt kérdés
Pedagogus nap lesz a hetvegen, es hetfon szeretnek venni nehany tanarnak ajandekot. Az egyik tanarom nagyon fiatal, igy ugy gondoltam csokit veszek neki es nem viragot. Na, de egy diak milyen csokit adhat egy tanarnak? Ugy gondolom egy boci csoki vagy egy milka nem a legmegfelelobb. Bonbont adhat a diak a tanarnak? Vagy milyen csokit kell adni ilyenkor? Nagyon fontos lenne!:) koszonom elore is!

2018. máj. 31. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Hello. Hányadikos vagy? Általános iskolába azt mondom még oké,de középiskolában már nem annyira. Az már egy külön dolog,ha osztálypénzből veszünk az összes tanárnak vmi kis apróságot és azt utolsó héten odaadjuk.

Szerintem, neked is évzárón kéne odaadni vagy utolsó nap ,ne pont pedagógus napkor, osztálytársid nem vehetik jó néven.

Én is csak max. 1 tanárnak veszek vmit. Neki is azért mert elég sok mindent a "fejembe vert"... Szóval szerintem, várj még az ajándékozással 2 hetet.

Középiskolás lány #17

2018. jún. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a merci csoki pont jó ilyen esetben... bár mi mindenki esetében maradunk a virgánál.
2018. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pálinkás 😂😂😂
2018. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!