Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meg szeretném ismerni őket,...

Meg szeretném ismerni őket, de hogyan? (több lent)

Figyelt kérdés
Most mentem 9.be és eléggé aggódom az osztályban történő klikkesedés miatt . Barátságosnak tartom magam és sok társammal jóban is vagyok, de egy nagyobb csoport(akik már régebbről ismerik egymást) nem akar az osztály masik felével megismerkedni, és csak egymással beszélgetnek. Hogy tudnám kicsit jobban megismerni őket? Esetleg hagyjam, hátha megnyílnak, vagy menjek oda hátha nem fogok zavarni?

2018. szept. 3. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van pár barátod, akkor hagyd. Ne akarj mindenáron mindenkivel spanban lenni.
2018. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szerintem nincs is, ahol egységes lenne az osztály. Barátkozz azokkal, akik nyitottak rád, de mást nem éreztesd a másikakkal is, hogy nem tartod rossz fejnek őket. Hidd el, még pár év, és talán olyannal leszel a legjobb haverságban akiről nem is gondolnád.
2018. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!