Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha egy kilencedikes...

Mit tegyek ha egy kilencedikes megtetszett? Mennyire gáz ez? Tehetnék valamit ellene?

Figyelt kérdés

Én tizedikes vagyok.

Már láttam tavalyi tanévben is párszor a buszon, de akkor még úgy voltam, hogy ő nem az esetem.

Megláttam év elején, hogy ebbe az iskolába jár (sőt ugyan arra a szakra) egyre többször figyeltem rá, szinte csak őt keresem a folyosón.

Nem szeretnék túl feltünő lenni..



2018. szept. 24. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj oda hozzá és ismerkedjetek meg, ahelyett, hogy ilyen hülyeségeket kombinálsz össze!
2018. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
-.-
2018. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én meg 12-es vagyok és a barátnőm 10-es!ÉS???

Én oda mentem hozzá és megmondtam,hogy tetszik és nincs-e kedve suli után meginni valamit velem!ENNYI!

Ha nemet mondott volna akkor 1x-2x próbálkoztam volna,hogy hátha csak nehezen adja magát,de eljött velem!Hajrá!

2018. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lányként én hívjam el?
2018. szept. 24. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Igazad van. Várd meg, amíg ő kezdeményez. Aztán meglátod majd egy másik lánnyal csókolózni.
2018. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát talán próbálj meg valami kerülőutat. Ha eljut hozzá, hogy bejön neked, talán kezdeményez magától is.
2018. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdeményezhetnék félénk lánykénylt?
2018. szept. 24. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha félénk vagy,akkor vedd fel facebookon vagy kérj meg egy barátnődet,hogy mondja meg a fiúnak hogy bejön neked!Valami ilyesmit találj ki!Vagy egy sima levelet írj neki és dobd be a táskájába vagy add oda a fiúnak!
2018. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket.

Az egyiket megcsinálom.

2018. szept. 24. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!