Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan, aki azért nem ment...

Van olyan, aki azért nem ment egyetemre, mert nem akart kollégista lenni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legfőbb ok volt. De eleve emberek közé nem akartam menni szociális fóbia miatt.
2018. okt. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kemeny lett volna ha ezert kihagyom.
2018. okt. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én középiskolába is koleszban voltam, érettségi után csak a varosomba tudtam volna tovabb tanulni technikum képzésben, ahol értelem szerűen mivel helyi voltam, ezért NEM vették fel a kollégiumba, és nem tanultam tovább inkább elmentem dolgozni és albérletet fizettem.
2018. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ezért, illetve a közösség miatt nem fogok egyetemre menni. Elég lesz a gimi végéig kihúznom minden nap szorongva.
2018. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy érted hogy egy adott egyetemre végül nem mentél el mert különben koleszba kellett volna költöznöd?


Mert nem minden egyetemhez kell koli. Én ahova jártam, nem kellett koli - és nem is a városomban volt.

2018. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak távoktatási egyetemek, bár nem tudom, ezek hogyan működnek, általában külföldiek, budapesti központtal. Illetve néhány városban (Szolnok, Miskolc, Eger) jó áron lehet találni szobákat, 30k rezsivel, (nem teljes albérletet) így nem feltétlenül vagy teljesen egyedül, de csak van egy kis saját részed.


De saját tapasztalatból írom, ha nem teszel ellene az egész rosszabbodni fog. Én is sokáig voltam szociofób, depressziós, máig nem vagyok egy nagy szociális kreálmány, mégis kolis vagyok. Muszáj szokni, munkakörben, az élet más terein, (sajnos) mindig lesznek emberke körülötted...

2018. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Féltem a kollégiumtól sok ok miatt, de kellemesen csalódtam. Sosem voltam ilyen szituációkhoz szokva, utálom az embereket és szeretem, ha van privát szférám, de teljesen élhető. Ha nagyon nem szeretnél, vidéki városban sok olcsó albi van.
2018. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki ennyi miatt nem tanul tovább-kényelmességből- meg is érdemli .
2018. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!