Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pécs Zsolnay Vilmos (Kero)...

Pécs Zsolnay Vilmos (Kero) szakgimnázium mi a véleményetek a suliról?

Figyelt kérdés
Sziasztok most vagyok 8.osztályos tehát pályaválasztás előtt vagyok és arra lennék kíváncsi, hogy mi a véleményetek a Zsolnayról ismertebb nevén Keroról. Hallottam róla jót is meg rosszat is tehát kettős érzés van bennem. Ha van valami tapasztalatok akkor írjátok le. Köszönöm!

2018. nov. 8. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Melyik szak érdekelne ott? Én oda járok 4.éve szóval tudok neked mesélni egy két dolgot:)
2018. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Turisztikai szak érdekelne! Ha tudnál segíteni azt nagyon megköszönném:)
2018. dec. 14. 21:27
 3/5 anonim válasza:

Nos, ha gondolod írj privát üzenetet, szívesen mesélek a személyes tapasztalataimról. Nem egy erős és komoly iskola, azt előre leszögezném.

Sok a züllött, problémás diák. A tanárok pedig pont ugyanezen szinten vannak.

Én is idegenvezető szakra jártam, legalábbis amíg át nem mentem másik intézménybe, osztályfőnököm Bozó L. volt.

Hát, maga az iskola, az osztálytársak, az intézmény diákjai, és tanárok, mély nyomot hagytak bennem, sajnos nem pozitív értelemben. A tesz tanárnő, azt hiszem Szikszai (nő) egy drasztikus személy...

Szóval csak annyit mondanék, hogy ha nem vagy hozzászokva a a beképzelt, d-R-o-gos, p-i-á-s, hangos, zajos, rendszertelen, problémás emberekhez, akkor oda ne menj. A Tási, nagyon jó ! Bátran ajánlom ! Bár, oda magad és mondhatni kitünő eredmény szüksége. De ott az Apáczai, vagy a Nevelési...

500-ast, és Kerot kerüld, komolyan mondom, rossz suli :/

2018. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tesz*- tesi tanárnő
2018. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Emgem a cukrász érdekelne nagyon.

Valaki help me?

2018. dec. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!