Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan írjak egy volt tanáromnak?

Hogyan írjak egy volt tanáromnak?

Figyelt kérdés

Gimnáziumban volt tanárom, mondhatom azt is, hogy jóban voltunk. Kicsit szerelmes is voltam belé, amiről tudott is.. :) elég sokat beszélgettünk a 4 év alatt, majd érettségi után is havona váltottunk pár levelet, viszont már egy fél éve nem beszéltünk. Úgy tudom, hogy elment az iskolából. Hogyan írjak neki, hogy ne legyek túl tolakodó? Szeretném tudni, hogy mi van vele, de ha arra gondolok, hogy írok neki, zavarba jövök és teljesen elkap a régi érzés.

21 éves vagyok egyébként, ő pedig 47.


2018. nov. 15. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom családos emberről van szó, aki hűséges szeretne lenni a Feleségéhez (a gyerekek miatt főleg!)


A közeledő karácsony ürügyén lehetne elindítani valamit, ami abba a témakörbe "vág"... de túl sokat ne remélj Tőle, ha lehet!

2018. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Így van, hűséges, és mindig is az volt. :) Ha akarta volna, lett volna alkalma neki kihasználni a lehetőséget bármikor, mert sokat voltunk együtt. Csupán érdeklődni szeretnék felőle, de nem tudom, mit írhatnék neki.

Csak van ez a megmagyarázhatatlan vonzódás, hogy évek múlva is ha rágondolsz, akkor kicsit elkap a remegés.

2018. nov. 15. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

1-es válaszoló vagyok.


Ebben az esetben arra érdemes törekedned, hogy érzelmileg eltávolodj Tőle. Ezt nyugodt szívvel jelezheted Neki.


De ne érzékeltesd Vele, hogy bánkódsz/bánkódnál emiatt! Lelkifurdalása ne legyen! (Próbálj észrevenni másokat helyette. Akik még függetlenek...)


Minden Jót, Sok Szerencsét a Független, (még) Gyermektelen Férfiakhoz! :)


Üdv: 44/N

2018. nov. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint bármely felnőttnek. 😊

Gyerünk! Kezdj neki!

2018. nov. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Invitáld meg valahova, menjetek el vacsorázni, vagy bármi, írd meg, hogy régen találkoztatok már és kiváncsi vagy mi van vele.
2018. nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló, úgy látom, még mindig nem érted.
2018. nov. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!