Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak osztályfőnökömnek...

Mit adjak osztályfőnökömnek karácsonyra? Biológia tanár?

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

semmit

az osztály adjon valami közöset

2018. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha a mentorod és közép sulis vagy akkor egy bor ha férfi egy alkoholos bonbonmeggy ha hölgy
2018. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem húzás volt, és a kérdező az ofőt húzta
2018. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

plüss medveállatkát

vagy rajzolj neki és keretezd be

2018. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen huzás volt és az ofőt húztam 7-es vagyok és nem tudom hogy mit adjak neki
2018. nov. 24. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
N em kell ezt túlkombinálni , rajzolj neki egy saját készítésű képeslapot; például amin szarvasok vannak meg fenyőfák meg esetleg Mikulás; vagy kiscica , kiskutya, ló, stb. Meg még vegyél neki egy tábla csokit/bonbont; meg egy illatos gyertyát vagy tollat. Ozt kész:) Vagy pl saját képekből kisnaptárat, amit te válogattál össze, fényképész-üzletben meg tudják csinálni; egylaposra is, és akkor csak egy kép van középen, meg még jan-feb stb is lebontva is, hogy akkor 12 oldalas legyen.
2018. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*Vagy sál , tolltartó, bögre , mogyoró, szaloncukor is jó beledobálva; zsályás cvitamin cukorka
2018. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Toll/ bögre és tea/csoki... Ez a tipikus tanárt húztam/ nem ismerem akit huztam starter pack.:D
2018. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Mikulásvirág kaspóban. Vagy valami semlegeset, csoki, bonbon, toll, naptár, ilyesmi. Ne próbálj valamilyen "eredeti" vagy "vicces" dolgot adni, mert elkezd kombinálni és rosszul sülhet el.
2018. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Balazs795 válasza:
54%

Bort semmiképpen. Mindig mindenki bort ad a férfi tanároknak. Ha nem alkoholista, akkor kb 100 üveg romlott bora van otthon.

Szerintem valami kreatívat, ami illik hozzá. Pl egy dobozra festesz valami olyat, amit szeret, vagy rendelsz kínából olcsón valami hozzá illőt (pl. egy pólót).

2018. nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!