Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem veszélyes a diákok által...

Nem veszélyes a diákok által készített (videóra rögzített, online megosztott) paródiákban részeges tanárokat kifigurázni?

Figyelt kérdés

VAGY tanárokat részegesnek beállítani?


Elkezdtem tanár paródiákat nézni és idáig találtam párat, amiben az egyik tanárt részegesnek mutatták be.


Hogy azért, mert valóban iszákos vagy csak egy általában kótyagos embert figuráztak ki túldramatizálva, nem tudni.


Ez nem veszélyes a tanár állását vagy az iskola hírnevét nézve?



2019. jan. 29. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
ez semmi más, mint a mindenkori diákcsíny...nem szokták az ilyesmi dolgokat komolyan venni...sajnos. büntetni ugyan nem kéne, de egy kis szabályzás nem ártana...régebben azért még szerintem voltak határok, amiket tudtak, hogy nem illene átlépni. ma ez már nem igazán van meg, semmilyen ráható eszköz nincs, amivel komolyan lehetne ezt vetetni velük.
2019. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Úgy elképzelem ahogy egy iskolaigazgató behívatja Nyúl Béla tanárurat ezzel: láttam, hogy Frodó és Vicsogi Veronika magáról készített részeg paródiát a youtubera. Ki van rúgva...


LOL

2019. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Arra gondoltam, hogy a szülő nem gondolná azt, hogy esetleg nem szívesen adná a gyerekemet egy gimibe, ahol a gyerekek az egyik tanárt részegesnek mutatják be (lévén nem örülbe, ha olyan helyre járna, ahol elnézik, ha valaki részeges). Az igazgató nem kezdené el kérdezgetni a gyerekeket, hogy van e valami alapja annak, hogy xy tanárurat/nőt részegesnek mutatják be, illetve kezdene kutakodni?
2019. jan. 30. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!