Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gyakori 11. -ben...

Mennyire gyakori 11. -ben hogy a diákok szabadon választható (emelt vagy közép) érettségire felkészítő tárgynak földrajzot választják?

Figyelt kérdés
Én azt szeretném, de félek hogy nem fog indulni. :/ Nálatok hogy volt? Egyébként szakgimis vagyok.

2019. márc. 4. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte mindenki arra ment akinek nem volt konkrétabb céljuk, nem tudták, hogy merre fognak tovább menni. Azért szerették, mert az én időmben csak 9-10.osztályban volt szóval csak 2 évnyi anyagból kellett felkészülni.
2019. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk ugye most választani lehet, és gondolom az évfolyambam aki azt választotta azoknak lesz összevont óra minden héten. Csak nem tudom hogy egyáltalán rajtam kívül akar-e valaki. Az én osztályomban alig akar valaki továbbtanulni.
2019. márc. 4. 13:55
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nagyon kevesen lennénk, nem tudom hogy ez mennyire nyűg az adott tanárnak, hogy plusz órái lesznek miattunk/miattam.
2019. márc. 4. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakgimisként a kötelező szakmai tárgyad mellé nyugodtan választhatod a földrajzot (sokkal könnyebb mint a fizika vagy matek) emelt.
2019. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!