Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Mennyire gyakori 11. -ben hogy a diákok szabadon választható (emelt vagy közép) érettségire felkészítő tárgynak földrajzot választják?

Én azt szeretném, de félek hogy nem fog indulni. :/ Nálatok hogy volt? Egyébként szakgimis vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: földrajz, érettségi

márc. 4. 13:25  Privát üzenet  

A válaszok
Nálunk szinte mindenki arra ment akinek nem volt konkrétabb céljuk, nem tudták, hogy merre fognak tovább menni. Azért szerették, mert az én időmben csak 9-10.osztályban volt szóval csak 2 évnyi anyagból kellett felkészülni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 4. 13:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nálunk ugye most választani lehet, és gondolom az évfolyambam aki azt választotta azoknak lesz összevont óra minden héten. Csak nem tudom hogy egyáltalán rajtam kívül akar-e valaki. Az én osztályomban alig akar valaki továbbtanulni.

# 2/4Időpont márc. 4. 13:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ha esetleg nagyon kevesen lennénk, nem tudom hogy ez mennyire nyűg az adott tanárnak, hogy plusz órái lesznek miattunk/miattam.

# 3/4Időpont márc. 4. 13:56 Privát üzenet
Szakgimisként a kötelező szakmai tárgyad mellé nyugodtan választhatod a földrajzot (sokkal könnyebb mint a fizika vagy matek) emelt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 4. 16:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Emelt (vagy közép) szintű kémia érettségire felkészítő tanfolyam indul Szombathelyen?
Azt szerteném kérdezni, hogy ha egy tantárgyból emelt szinten szeretnék érettségizni, akkor célszerű ha abból a közép és emelt szintű Magiszer Universitas felkészítőre is járok...
Töri közép érettségire felkészítő könyv/oldal?
Emelt vagy közép szintű érettségi vizsgát szeretnék majd tenni szociális ismeretekből. Erre milyen felkészítő könyveket lehet beszerezni?
Budapest 4. kerületébe vagy környékén keresek nyelv iskolát ahol szakmai közép nyelv vizsga felkészítő van ismertek ilyen helyet?
50óra nyelvvizsgára felkészítő óra elég, Közép-haladó angolosnak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!