Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SOS segítség, mit csináljak?

SOS segítség, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fogdosott a tanárom, amikor összeestem. Nem is igazán akkor, amikor rosszul lettem, hanem utána amikor bekisert a tanariba. Ott fogdosta a lábam, ami szerintem egyáltalán nem szükséges egy rosszullét után. Eddig is érdeklődött irántam, de nem vettem komolyan. Egyszerűen nem merem elmondani senkinek, nagyon egoista, ki tudja mire képes, attól tartok bosszút állna, ha szólok bárkinek. Mit tegyek ezek után? Kérlek segítsetek nem merem elmondani senkinek, félek tőle...
2019. márc. 21. 18:50
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Szüleidnek. Iskolapszichológusnak.

És vigyázz, ne ess össze.

2019. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp mondd meg a szüleidnek, esetleg az igazgatónak. Semmiképp se hallgasd el.
2019. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a szüleidnek szólj. Sajnos azt, hogy taperolt, nem tudod bizonyítani, de szerintem, ettől függetlenül felkereshetitek az igazgatót.
2019. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez hozzá tartozik. Bukfencnél a derekad is megfogja... Ne legyél már ennyire beképzelt. Tuti, h nem a kis sarjado cicidre gerjed...:'D
2019. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!