Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerhetek meg olyan...

Hol ismerhetek meg olyan embereket akik szociálisabbak és "elrángatnak" engem is?

Figyelt kérdés

Igaziból nem kell elrángatni, csak az a lényeg, hogy kimozduljak és ő is ösztönözzön. Most mindig én irkálok mindenkire, hogy jöjjenek már velem ide-oda és megelégeltem mert soha senki nem jön sehova.

Nincsenek szociális életet élő ismerőseim ezért én sem vagyok az mert egyedül nem merek/akarok kimozdulni :/

Pesti vagyok és mindig lehet mit csinálni és ezért is idegesít fel, hogy nyáron nem csinálok semmit :( Meg annyira nem is ismerek jó bulikat vagy helyeket szóval ezért is érdekel vannak-e hozzám hasonló emberek és, hogy vannak e ilyen szociálisabb emberek. Meg valami tanács is jó lenne hogy kerülhetnék ki ebből a helyzetből...



2019. júl. 26. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemed, korod?
2019. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam mérvadónak de 19/F
2019. júl. 26. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Holnap biztos megyek bulizni, gyere velünk.

20/f

2019. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A velünkből gondolom többen vagytok, most nem tudom mennyire érezném jól magam ha ti hárman, négyen vagytok vagy nem tudom hányan, jól össze vagytok szokva és én oda megyek ismeretlenül az fura.

Volt már ilyen, hogy ismeretlenekkel mentem és az a baj nem barátkozom valami könnyen mert kicsit visszahúzódó vagyok és csendes de amúgy az ötlet jó és tetszik csak lehet ez túl gyors vagy nem tudom :/ Azt sem tudom ki vagy meg hova akarsz...

Meg eleve ezen is akarok változtatni, hogy jobban ismerkedjek meg ne legyek olyan unalmas/csendes de nem fog egyből menni szóval erre is számítsatok ha ez komoly, hogy nem leszek feltétlen valami jó társaság, de mondjuk ez hangulatfüggő nálam eléggé...

2019. júl. 26. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondoltál arra,hogy az iskolád környékén keress ismerősöket? Úgy lehet legkönnyebben ismerkedni ha sok időt töltötök együtt. Így neten necces ismerkedni.
2019. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4 évet töltöttem az iskola és környékével :) Szerintem nem feltétlenül az idő a kulcsa a dolognak. De lehet csak nekem nem vált be vagy rosszul csináltam valamit.

Még jobban környékére meg nem tudom mire gondolsz...

2019. júl. 26. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mérvadó a kor meg a nem, mert nyilván más tanácsot lehet adni egy 19 éves fiatal férfinak, mint egy 45 éves nőnek, nem?
2019. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!