Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kedves felhasználok! A mai...

Julian takose kérdése:

Kedves felhasználok! A mai elb**ott világban miért van az, hogy a lányok már nem veszik igénybe az udvariassagot és kedvességet amit táplálnak a fiúk irántuk?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszönöm

2019. aug. 1. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha egy fiú udvarias és kedves, az szerintem sose volt gond. Az a gond, ha nyálasan nyomulós.
2019. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem volt gond,de mostmár sajnos az.Úgy néz ki,hogy fekete lyukká vált ez a fajta magatartás,és ha véletlenül az ember bunkó üzemmódba kapcsol,na ki a hibás??!
2019. aug. 1. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Haha. Nézzél ki jól. Ez számít.
2019. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Az udvariasság és kedvesség alapvető emberi viselkedésforma egymással szemben nemtől függetlenül, éppen ezért hadd ne köszöngessük már meg, amiért valaki mondjuk nem vágja a pofámba az ajtót, vagy rám köszön, ha ismer :D

Komolyan már mindenért medált kell adni?


Emellett megjegyezném, hogy a "fiúk" nagyon minősíthetetlenül viselkednek azokkal a lányokkal, akiket nem találnak vonzónak és szexinek; az összes kedvesség meg udvariasság a csinos lányoknak jut, úgyhogy ne tegyünk úgy, mintha kollektíven egy nő se értékelné az udvariasságot. A nők jó hányada pofán van hányva folyamatosan, mert nem fér bele a mai szexszimbólum kategóriába.

Maga a tény, hogy a kérdést kitetted elárulja, hogy valami jutalmat/kompenzációt vársz a kedvességedért cserébe, márpedig ha jutalmat vársz, akkor azt nyilván az általad vonzónak tartott lányoktól várod.

Amint hátsó szándék nélkül leszel udvarias egy nővel, nem fog érdekelni, elég hálás volt-e érte.

2019. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy te olyan lányokkal találkoztál akik nem értékelik a kedvességed de rengeteg olyan lány is van aki értékelné. Egyébként meg ha azt nézzük akkor ebbe a világba a fiúk többsége egy bunkó idióta akik azon versengenek a barátaikkal hogy melyikük az ostobább. Ezt is lehetne firtatni de itt is tudjuk hogy sok kivétel van. Ezért felesleges a kérdés.
2019. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Valahogy amikor rámcsapják az ajtót, fellöknek, rámtámaszkodnak a buszon, "véletlenül" orrba vágnak és kiröhögnek nem tudom igénybe venni az oltári nagy udvariasságot.
2019. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

mert nem kell mindenkitől elfogadni amit ad(ni akar)!

1-1 csajra sokan nyomulnak és ha ezt kedvesen elfogadja a másik azt hiszi, hogy zöld a lámpa

inkább megkérdezném, te miért nem veszed a lapot amikor egy csaj nem akar tőled semmit?


F

2019. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

Ez nem igaz, ne általánosíts.

A mai világban inkább kevés az udvarias fiú. Én nem azt mondom hogy nincsenek, de sokkal kevesebb mint régen.

Én amikor valaki kinyitja nekem az ajtót például meg köszönöm.

2019. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Irántam ne tápláljon senki semmit. Én is udvarias vagyok, mert az akarok lenni, nem azért, hogy elém boruljanak, mekkora arc vagyok.
2019. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, valakinek rossz napja volt 🙄
2019. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!