Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hátrány az, ha egy nőnek...

Hátrány az, ha egy nőnek nincs sok ruhája? Nem azért nincs neki, mert nem telik rá, hanem mert nem is akar sokat. Ti nem éreznétek cikinek, hogy a barátnőtök, lány barátotok mindig ugyanazokban a ruhákban van?

Figyelt kérdés
Van kb. 3 nadrágja, 2 nyári szoknyája, 3 nyári ruhája, 2 rövidnadrágja, 4-5 pulcsija, meg vagy 5-6 felsője.
2019. aug. 3. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Én pl szeretem a változatosságot. Minden héten ugyanazta ruhát látni valakin lehangoló, főleg ha a barátnőm az.
2019. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem. Számodra például hány darabbal kéne rendelkezni a fenti ruhadarabokból egy lánynak, hogy ne legyen unalmas?
2019. aug. 3. 20:12
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem hátrány, azt jelzi hogy az illető tudatos, takarékos. Kevés ruhadarabbal is lehet változatosan öltözködni. Nekem tetszik a minimalizmus.
2019. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Micsoda hlyeség már, hogy a ruha darabszáma alapján "lehangoló" valaki!


Felőlem minden nap is lehet ugyanabban, ha tiszta és rendezett - nem a ruhája alapján fogok megítélni egy embert, pláne ha barátnőm.


Egyébként szerintem sem kell-ene túlzottan felhalmozni az anyagi javakból és ruhából is elég annyi, amennyire szükség van - ezzel a környezetet is lehetne védeni és nem lenne annyi szemét szerteszét.

2019. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

ja, és nekem is tetszik a minimalizmus! Sokkal praktikusabb, mint az, amikor valakinek van vagy ezer gönce, aztán mégis rinyál, hogy nem tud mit felvenni.


Mindenkinek legyen annyi ruhája, amennyire neki szüksége van, ha nem akar sokat, akkor ne azon múljon már a barátság!

2019. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:

Szerintem nem hátrány, praktikus. Én pl. a gimis éveimet 2 nadrággal, 3 pulcsival és 5 pólóval vittem végig, legalábbis egyszerre ennél nem volt több. Ráadásul a 2 nadrág egyforma volt :D

Egyetem alatt nagyon sok ruhát gyűjtöttem össze, egyrészt megszaladt velem a ló mert végre volt pénzem és olyan helyen laktam ahol nem csak 1 kínai meg 1 piac van. Másrészt a koliban volt hogy 2 hétig nem jutottam mosógéphez, szóval kellett elegendő ruha nappalra órákra és éjszakára munkába is. Most 1-2 éve megint nem veszek csak ami nagyon szükséges pl. fehérneműt, most már akkor mosok amikor akarok és nem kell külön fenntartani dolgozós és szabadidős ruhatárat, szóval így már soknak érzem a jelenlegi mennyiséget és nem veszek újakat mert felesleges.

Másokon amúgy sem nézem a ruhákat, legalábbis ilyen szempontból nem hogy pl. hányszor van rajta egy ruha. Ha tiszta akkor kit érdekel?

2019. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is kevés van, az is mind egyforma. 2 fekete nadrág, 2 fekete felsõ, egy-egy fehér, fekete, szürke és bézs kardigán, egy fekete, egy szürke és egy bézs dress.

Nem nagyon érdekelnek a ruhák, mert tök jól nézek ki meztelenül, legszívesebben nem viselnék semmit😁

Nem mellesleg az is jó érzés, hogy jó szellõs és átlátható a lakás, nincs benne sok bixbax. Bárhova megyek (és elég gyakran megyek), egy hátizsákban elférnek a cuccaim, nincs húszkilós bõrönddel szarakodás. Nagyon felszabadító érzés.

2019. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Nálam igen,számomra fontos legyen stílusos és legyenek ruhái,adjon magára.

Férfiként nekem is sok ruha sok cipőm van.

2019. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább praktikus és tudatos.

Nekem folyik ki a sok ruha a szekrényből, persze a negyedét hordom, ez kb 65-6 egyberuha, 2-3 szoknya, 4-5 felső, 2-3 tunika meg leggings. Ja és ezek ugyanúgy néznek ki, szóval feleennyi is elég lenne. 30 pár cipőből ugyanazt a Martenst hordtam az elmúlt hónapban.

Szóval én inkább irigyellek, hogy nem pótcselekvésként vásárolsz és nem állsz a fullra tömött szekrény előtt nyüszögve hogy nincs mit felvenbed, mint én szoktam.

2019. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány.Nekem sincs sokkal több,nadrág vagy tíz,de felsőkből csak öt-öt daeab,pulcsi három,két ruha,egy kardigán meg vagy két átmeneti pulcsi/felső.A lényeg,hogy jól tudd variálni.Inkább veszek minőségi,szép ruhát,minthogy hetente vigyem hata a sok rongyot.A férfiakat hidd el nem érdekli mi van rajtad,sokkal inkább ami a ruha alatt van.
2019. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!