Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez így oké?

Szerintetek ez így oké?

Figyelt kérdés
Most lesz a 2. alkalom, hogy au-pair leszek. Az előző családban az anyuka magyar volt, mielőtt hozzájuk költöztem, ő kb.2-3 naponta írt, küldött fotót WhatsAppen, de a mostani család (angol, szóval az előző lehet csak magyar "szokás" volt) másfél hetente ír, alíg láttam képet/videót gyerekekről, ők nem küldtek fotót sem az au-pair szobáról, meg a házról, semmi...és szombaton repülök hozzájuk. Ez így normális, minden host családnál eltérő, vagy azért jobban kapcsolatban kellett volna lennünk?
2019. aug. 5. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Van szerződés? Beszéltél már valamit velük? Szerintem mindegy milyen időközönként kommunikál ha tudod mi a dolgod.
2019. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerződést még nem küldte, de az előző csalàdnál is 5 hónap után kaptam....csak az augusztusi hónapra kaptam meg a napi rendet
2019. aug. 5. 11:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor kérd a szerződésedet. Addig ne indulj el. Látnod kell a garanciákat, ha már odamégy. A szerződésnek pontosan ki kell térnie arra, hogy mit kell csinálnod (nem általában pl minden egyéb feladat), a fizetségre, különösen fontos eg yilyen munkánál a túl idő bérezése, a szabadidő mennyisége. Ha ezekben mismásolnak jobb ha nem indulsz el.
2019. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!