Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szégyen neoton familiát...

Szégyen neoton familiát hallgatni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és szeretem a neotont
2019. aug. 15. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Csak azért hiszed, hogy az, mert 16 éves vagy. És a lényeg most jön: mindaz, amivel kapcsolatban egyáltalán felmerül benned, hogy ciki-e, az 99%, hogy nem ciki. Mindenki mást és mást szeret, más és más érdekli, stb.
2019. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! A zene kortalan és a Neoton jó, ma is megállja a helyét!
2019. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Azt hallgatsz, amit akarsz.
2019. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?A Neoton egy nagyon jó zenekar volt,sok jó zenét tudhatnak magukénak.

Én fiatalkorom,kb 12-13 éves korom magyar nótát hallgatok,azért mert szeretem.Kit érdekel hogy kinek mi a véleménye..

2019. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a Sandokant hallgatom és elképzelem, hogy rólam szól. 😃😃😃


Tenger tigrise, asszonyok álma. 😃😃😃🐅🐅🐅🐅

2019. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szégyen, én is szoktam azt hallgatni, meg rengeteg régi magyar zenét. Imádom például az Atlantis-t, LGT-t, Beatricét, P.Mobil-t stb..:) Olyanokat amikről a korosztályom túlnyomó része még nem is igen hallott.

(Szerintem akkor már inkább gázabb Bustát, Lil G-t, Hirot hallgatni, de ez csak a személyes véleményem, meg nem is foglalkozom ezzel..)

2019. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem szégyen, én is szeretem, illetve az egyéb régi magyar zenéket.

Bár akik diszkó zenét hallgatnak a korosztályodból, biztos ki fognak nevetni.

2019. aug. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szégyen. Én mondjuk nem hallgatom, de régen sokat hallgattam, és nagyon szerettem a számaikat. Én is szoktam régi klasszikusokat hallgatni.
2019. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert van olyan TV-rádióadó, ahol ez megy.
2019. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyáltalán nem szégyen. Én is szívesen hallgatom őket, mind a mai napig, és pont nem érdekel, ha a korombeliek úgy néznek rám, mint egy marslakóra :) Mindenkinek más az ízlése, különbözőek vagyunk.
2021. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!