Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Láttam egy nagyon szimpatikus...

Láttam egy nagyon szimpatikus fiút Szegeden, de nem tudom a nevét. Hogy derítsem ki, hogy ki volt az?

Figyelt kérdés
Ha kell adok személyleírást.

2019. aug. 29. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez így elég nehéz, kivéve, ha nincs különös ismertetőjegye.

Szerintem a körülmények hasznosabb információval szolgálhatnak; hol láttad, kikkel?

2019. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy nem is odavalósi. Én jövő héten utazok Szegedre két napra, szóval nem kizárt, hogy felfigyelnek rám, de hiába keresnek utólag.
2019. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak a külseje alapján nem lehet valaki szimpatikus. A szimpátia a belső tulajdonságokból fakad elsősorban.

Nem fogod egykönnyen megtalálni, max ha sokat vagy azon a környéken, ahol láttad, de így is nagyon kevés esélyed van. Vagy vársz, amíg a véletlen újra össze nem hoz vele.

2019. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha te nem vagy Szegedi, akkor ez így elég reménytelen. Gondolom annyira elvetemült meg nem vagy, hogy minden héten leutazzál oda és ott rostokolj órákat, hátha újból felbukkan valamerre.
2019. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Én voltam, de csak nyaraltam Szegeden, nem ott lakom.
2019. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A Nagy Tesconál láttam, a parkolóban. Szőkés haja volt, kicsit hosszabb, olyan fül alattig érő. Fehér baseball sapka, hátrahajtva. Azt hiszem sötétkék póló, térd felettig érő nadrág. A szüleivel jött, vagyis azt hiszem ők voltak, anyukája kisebb volt nála. Este fél/háromnegyed nyolc körül volt most szerdán. A fiú magas volt. Összetalálkozott a tekintetünk, nagyon örülnék ha megtalálnám... Max 20 lehetett szerintem.
2019. aug. 29. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Mintha tűt keresnél a szénakazalban. :)
2019. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegedi csoportban irhatsz, de trollkodni fognak.
2019. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Legközelebb légy bátrabb és menj oda egy fiúhoz ha az bejön.
2019. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
;@6$ 09_@!
2020. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!