Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is észrevettétek, hogy a...

Ti is észrevettétek, hogy a színház tök jó ismerkedési hely az ilyen érdeklődésű fiataloknak?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok és sokat járok nővéremmel meg barátnőjével, meg néha anyával színházba, főleg musicalekre és vígjátékokra. Legutóbb a Valahol Európábant néztük a magyar színházban és nem először vettem észre hogy, tapasztaltam máshol is, hogy kb velem egykorú lányok néznek ki engem maguknak szemezni próbálnak méregetnek is. Tehát ha nem lenne barátnőm amúgy szerintem simán lehetne lányokkal ismerkedni ilyen helyeken.

Más is tapasztalta ezt?

Meg szerintem azok a fiatalok akik ezt a fajta szóraskozást szeretik simán becsajozhatnak vagy bepasizhatnak színházban mert ide azért az érettebb réteg jár.


Vélemények?



2019. szept. 20. 19:00
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
22%
A tapasztalatom, hogy a csajok fiatalabbak, mint optimális lenne és hordában mennek vagy optimális korúak de pasival.
2019. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kocsmába jársz pl. könnyen tudsz iszákosokkal haverkodni. Ha kondiba, olyanokkal, akiket érdekel az edzés. Ha tanfolyamra, olyanokkal találkozol, akiket ugyan az érdekel.

A gothok inkább gothokkal közösködnek, a punkok punkokkal, a filmsztárok is inkább a saját körükben nézelődnek (értsd; nem biztos, hogy kőművesek társaságát keresik).

Nincs ebben semmi furcsa. “Hasonló a hasonlót vonzza.

2019. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarom elrontani az örömöd, amit eme nagyszerű felfedezés miatt érzel, de ha jól nézel ki, akkor az utcán, a koncerten, a könyvtárban, a konditeremben és a színházban is szemeznek veled a lányok, egyébként meg egyik helyen sem. Bocs.
2019. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 bár nem tudom miért írod ezt, hiszen nem ismersz, az utcán engem megbámuló lányok nem izgatnak, mert nem tudom kik ők és nem is érdekelnek. Ellenben ha elmegyek egy előadást megnézni, akkor tudom hogy ott olyan beállítottságú lányok vannak, mint amilyen beállítottságú én vagyok. Ott jobb néven veszem ha valaki néz engem, amúgy nem.

Konditerembe egy éve nem járok, de oda senki nem ismerkedni jár. Legalábbis a fiúk nem. A lányok meg köztudottan szeretik a kondis srácokat de sajnos ott nehéz helyzetben vannak :) a fiúk nem csajoznak a teremben.

2019. szept. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!