Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki tud Budapesten színjáts...

Valaki tud Budapesten színjátszó kört?

Figyelt kérdés
Tud valaki Budapesten vagy környékén színjátszó kört? Tinédzser korosztályra gondolok (12-18). Amatőr színtársulatot keresek, mert még soha nem volt lehetőségem ezt kipróbálni, de most már nagyon ki szeretném. Legfőképp olyat keresek, ami hétvégén van, mert vidéki vagyok, és csak hétvégén tudnék feljárni. Írhattok olyat is, amiért fizetni kell, csak találjak valamit, mert már kb.fél éve keresek, de nem jutottam eddig semmire, úgyhogy most a Ti segítségeteket kérem. Szóval, Pest környékén, főként hétvégi időpontban, tini korosztálynak, amatőr színtásulat, (lehet fizetős is). Írjatok le minden helyet, amit ismertek, nagyon megköszönném🤗

2019. szept. 26. 21:30
 1/6 anonim válasza:
Szia! A Nyitott Kör egyesület egy független színházi társulat, a Jurányi házban van a székhelyük, minden hétfőn 4-től 6-ig tartanak egy színjátszó kört 13-19 éves korosztály számára. Az első alkalom ingyenes, utána 6000 ft/hónap . Itt egy link további infókkal [link]
2019. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! Sajnos ez nekem kivitelezhetetlen, mert hétfőnként 4-kor végzek alapból a suliban:( Küldhettek még linkeket:)
2019. szept. 30. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A Marczibányi téren van több is, [link] a korosztályt nézve neked a Kókusz vagy a Kerekasztal lenne jó, mindkettő 5000Ft/hó áron működik
2019. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Marczibányi téren több időpontban is tartják a foglalkozásokat? Mert én úgy látom, hogy minden szerdán van, ami nekem nem jó, sehogy sem:(
2019. okt. 1. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
A Kókusz ahogy nézem az csütörtök 16:30-19:00
2019. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!:)

Jöhetnek még linkek, amik esetleg hétvégén vannak..

2019. okt. 2. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!