Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk ti szoktatok menni...

Fiúk ti szoktatok menni ismerőseitekkel (fiúkkal/fiúval) SÉTÁLNI?

Figyelt kérdés
Vagy csak ez nekem furcsa, és ilyenkor mikor valaki "ismerőst" ír, vajon lányra gondol csak nem akarja azt mondani, hogy egy lánnyal? :D szóval érdekelne .. mennek a fiúk is sétálni fiúval vagy nem?!

2019. nov. 16. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Konkrétan sétálni nem, max ha egy közös célponthoz sétálunk.
2019. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondolok itt arra hogy kajálni mentek aztán vásárolni, városban nézelődni.. így?
2019. nov. 16. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Ha együtt megyünk valahova, egy helyre, nem fogunk külön útvonalon menni 😁
2019. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább ez a kérdés furcsa . Komolyan gondoltad ?? :D
2019. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mi ebben a szokatlan? Nem a kéz a kézben sétálunk, hanem egymás mellett megyünk az úton.
2019. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván, csak eddig sose hallottam pasiktól ezt így, hogy "ma voltam sétálni az ismerősömmel" ezért voltam kíváncsi, hogy tényleg mentek így random, meg ti is így mondjátok? (mert mondom lehet nem is fiú az az "ismerős" akivel sétál, csak nekem írja így).
2019. nov. 16. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Előfordult már, hogy egy barátommal cél nélkül sétálva végigdumáltam az éjszakát, mert nagy lelkizhetnékünk volt, és már bezárt a kocsma is. Nem a partnerem, hanem a barátom, és miért ne dumálhatnánk akárhol?


Olyan is volt, hogy az Iwiw-en megismerkedtem egy sráccal, és hasonló lett. Mert barátokat keresek, nem (csak) barátnőt. Nem értsd félre, heteroszexuális vagyok, de kellenek a baráti kapcsolatok, és a barátnő is. Aztán vannak a közös programok, túra, duma akárhol. De azért elsőre még nem mondom ki, hogy barát.


Vagy a kérdés itt arról szól, hogy van-e okod féltékenykedni, mert a barátod azt mondta, hogy ismerősével megy sétálni, és nem barát szót használt?

2019. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam.

24/F

2019. nov. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!