Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez szerintetek működhetne a...

Ez szerintetek működhetne a FaceBook-on? (csoport létrehozás) Ha igen, hogyan lehetne hatékonnyá tenni?

Figyelt kérdés

Az működhetne - mármint van-e rá számottevő esély - hogy létrehozzak FaceBook-on egy olyan szakmai csoportot ÚGY, hogy legyenek is ott emberek - legalább páran; egy olyan tárgykörben, amivel szeretnék foglalkozni, de csak most kezdtem, közel sem vagyok benne profi, sőt, nagyon nehezen haladok vele, de minél hamarabb ki szeretném tanulni.


A naiv és remélem nem túl önző tervem az, hogy a csoport létrehozásával találjak 1-2 embert, aki ezzel foglalkozik, esetleg már vannak számottevő tapasztalataik, próbálkozásaik, netalántán többet tudnak (bizonyos kérdésekben) mint én....

...és fokozatosan, az önszerveződés reményében kialakulna egy olyan fórum, amiben aztán én magam tudok minél több kérdést kiírni.


Ez működhet, hamvában holt ötlet, vagy pont túl önző a megvalósításhoz?



#zene #programozás #Facebook #csoport #VST #kód #speciális programozás #szoftverszintetizátor #szoftszinti
2019. nov. 21. 02:23
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Persze, rengeteg ilyen csoport van már most is. Hozz létre egy csoportot, tedd nyilvánossá, posztolj dolgokat a témában és meg fogják találni akiket érdekel és csatlakozni fognak.
2019. nov. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 veterán vas ***** válasza:

Amikor belépsz a facebook oldaladra, a fölső kék színű sávban a neved mellett, találsz egy Létrehozás feliratot. Erre kattintva kapod az

- Oldal(kapcsolattartás, megosztás ügyfelekkel rajongókkal) és a

-Csoport(hasonló érdeklődésű emberek keresése)

feliratú opciókat.

Szóval van ilyen, és működik, csak használni kell.

2019. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!