Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek volt már olyan kellemet...

Nektek volt már olyan kellemetlen helyzetetek akik nem hallanak egyik fülükre, hogy ügyintézés közben ha két ügyintéző ül egymáshoz közel, és az egyik egy ügyféllel beszél, a ti ügyintézőtöket nem értettétek mit mond?

Figyelt kérdés

Hogy élitek ezt meg utána, mikor szóltok, hogy nem hallotok, és utána mindenki odanéz.

Nekem nagyon kellemetlen volt a szituáció.


Az is kellemetlen ha szól valaki nekem és nem tudja, hogy nem hallok az egyik fülemre és nem érzékeltem, és nem is tudom, hogy szól. És utána meg nem értem miért viselkedik furcsán. Ezek olyan kellemetlen szituációk.



#ügyintézés #hallás #hangzavar #mono fül #félig süket
2019. dec. 3. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2 kollégám ilyen süket ... beszelhetek hozzajuk folyton elfelejtem :-D
2019. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallássérült vagyok, viszek magammal valakit, aki mellettem elmondja, mit mondott az ügyintéző. Elég kellemetlen de nem tudok mit csinálni. Körben zaj, beszéd, bimm-bammoló sorszámot jelző hang stb.
2019. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyan sz.r érzés mikor beszélnek és nem értem mit mondanak.


Társaságban ahol zene is volt régen évfolyamtársakkal csak úgy ültem mint egy díszmadár,aki csak jelen van, és azt sem tudtam ki miről beszél.


Van, hogy ismeretség elején furcsállják, hogy nem akarok a jobb oldalukon menni, csak utána értik meg miután egyből szólok, hogy miért nem.

2019. dec. 3. 19:13
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es persze, nem tudunk mit csinálni, csak kíváncsi voltam ki hogy van ezzel, aki hasonló problémával küzd.
2019. dec. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!