Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért zavarja a szüleimet az...

Miért zavarja a szüleimet az hogy nem akarok senkit magam mellé meg nem akarok senkivel se össze jönni soha? Mert állandóan ez a téma megy mikor lesz barátnőd mikor mikor stb már montam nekik száljanak már le a témáról de őket ez nem érdekli

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szegény! Próbáld kiszűrni ezeket a kellemetlen dolgokat.


A te életed neked kell tudni, hogy éled.


Majd elfogadják!

2019. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Őket kérdezd! Mi honnan tudnánk, miért zavarja ez a szüleidet? Nem ismerjük őket.
2019. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt hallgatom folyton, mondjuk én 3 évvel idősebb vagyok nálad, már 5-6 éve azt hallgatom, hogy mikor csajozok, meg mikor lesz már barátnőm.. Már azt mondom, hogy van, és kezdem "jobb kéz, üdvözöld már ,na 21 év után már fel kell vállalnunk magunkat"


És akkor jön, hogy gyerekes vagyok és persze, hogy nincs senkim.. ők meg nem gyerekesek mégis retro hangulat van esténként a "milyen jó is volt a 80-as évek" felkiáltással. :D


El kell hangozzon, nyomatékosítva, hogy neked ez a jó, másnak meg az.

2019. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Engem az zavar, hogy nem tudsz írni!
2019. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha megteheted, próbálj meg elszakadni tőlük - abban az értelemben, hogy elmész más közegbe lakni, - és onnantól hallgatnod sem kell ezt, ugyanakkor nem is mutogathatnak rád, hogy csak láb alatt vagy, ill. rajtuk élősködsz. Valószínű, hogy innen fúj a szél, de annyi nincs meg bennük, hogy közöljék veled, szeretnék, ha már más közegben élnél. Ha nem tudsz elmenni más közegbe, akkor az az "Így jártál!" kategória.
2019. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!