Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mik a jelei annak, hogy egy...

Mik a jelei annak, hogy egy szegényebb ember irigy a gazdagabbra?

Figyelt kérdés
En nem felvagasbol mondom de a givenchy ruhamra is mondta az egyik ismerosom a multkor h csunya azelott pedig Milanoban vettem egy taskat es kerdezte hogy hogy vettel ilyet ha nincs is penzed ra? Ezt igy nem is ertettem egyszeruen. Van aki tudna erre valaszolni?
2019. dec. 11. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

1) Attól, hogy drága valami még nem biztos, hogy szép

2) Lehet bem nézte ki belőled, valószínűleg elég szűk látókörű


Általában azok az emberek irigyek, akik lusták tenni az álmaikért és meg vannak keseredve.

Egy alázatos és tisztelettudó, rendes ember, ha csóró is, örül más sikerének.

2019. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Általában minden szegény irigy, szóval ennél többet nem is kell tudnod róla. Van, aki jogosan irigy, mert önhibáján kívül szegény, de szerintem a legtöbben csak nem tesznek semmit, hogy ne legyenek szegények.

Mondjuk a Givenchy nekem se tetszik, de ha már a szemedbe is mondja, akkor lehet, hogy tényleg irigységből teszi.

2019. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Én azt utálom, hogy ha valakinek nem tetszik, amitek van (ami bármikor előfordulhat, hiszen nem vagyunk egyformák), akkor egyből jön az "irigy vagy" ütőkártya.


Egyik ismerősöm például a Teslát ellenzi és tartja sz*rnak, pedig nem egy '90-es évekbeli Suzuki, nyilván. Nekem a kedvenc kocsim a Tesla, mégis elfogadom az ő véleményét.

2019. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!