Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szilveszteri programok Debrece...

Szilveszteri programok Debrecenben?

Figyelt kérdés

Pár haverommal nem sikerült amit elterveztünk, így Debrecent szemeltük ki szilveszterezésünk céljául (mivel közel van), de utolsó nap lévén a legtöbb foglalós helyre elkeltek a helyek, szabad programokat pedig az esti utcabálon kívül nem igazán találtunk.

Tudtok ajánlani valamit? Akár egy beülős beszélgetős hely, akár egy iszogatós dolog, vagy ahol új embereket lehet megismerni. Mindent szívesen fogadunk! :)

Köszi a segítséget!



2019. dec. 30. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem kapkodtátok el, az biztos!

Az éttermi helyek elkeltek, de vannak még bulihelyek és kocsmák amik nyitva lesznek szilveszterkor - olyanok, amelyek máskor nincsenek nyitva sokáig.

Pl. a Remete nevű becsületsüllyesztő biztos nyitva lesz, úgy hallottam.

2019. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lvl up-ban lesz elvileg valami szilveszter-buli. Mondjuk én tegnap voltam ott és már akkor elég sokan voltak, szóval lehet, már ott se lesz hely. De amúgy ha lenne és nem lenne más programom, én személy szerint oda szívesen elmennék, lehet társasozni meg konzolozni és finom koktélokat is árulnak ^^
2019. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lvl up és Barcraft kilőve :D Mindkét helyet szeretjük, de sajna mindkettőn beteltek a helyek :/ pedig jó lett volna. Egy Catan telepesei vagy egy Pandemic így szilveszter előtt :D

Nem akartuk idáig húzni, már a konkrét terv is megvolt, csak az utolsó pillanatban akinél lettünk volna lemondta, mi pedig hoppon maradtunk.

2019. dec. 30. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Harmadik Félidő?
2019. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!