Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik olyan oldal, ahol nem...

Létezik olyan oldal, ahol nem feltétlenül párt keresnek az emberek?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy néha az ember beszélgetne egy jót idegenekkel, nem szexpartnert, vagy szerelmet keresve.

2020. jan. 31. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Slowly. Bár ott is megvan az a jelenség, hogy pár levél után nem írnak vissza, eddig 12 ember írt nekem vagy írtam neki, 2 emberrel sikerült hosszasan beszélni. Bár még mindig jobb arány mint például itt.
2020. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom. De én is ilyet keresnék. én igazából olyat szeretnék, ahol azonos neműekkel is van lehetőség barátkozni heteroszexuálisként. Pl. Sporthoz, túrázáshoz haverokat szerezni.


Eddig csak olyan társkeresőket láttam, ahol csak társkeresés folyik, és a nők csak férfi profilokat, a férfiak csak nőket láthatnak, meg olyan kimondottan barátkeresős oldalakat, amik érdeklődés hiányában évek óta halottak.

2020. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!