Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudom hogy sok ilyen kérdés...

Tudom hogy sok ilyen kérdés van már? 20/n

Figyelt kérdés

Egyedül élek

Új városba költöztem

Már a kapcsolatomnak 6 hónapja vége van..

Most érkeztem el arra a pontra, hogy ugy érzem itt az idő tovább állni, viszont itt nem ismerek senkit, nem szeretnék neten ismerkedni

Külföldön dolgoztam 2 évet

Munkát nem kell keresnem egy jó ideig,

Szóval a munkahely kilőve...

Tudtok valami tanácsot adni? Hogyan? Ismerkedjek ?


2020. febr. 8. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Eljárkálsz pl kávézó, cukrászda, könyvtár stb jó időben játszótér, terek, part...stb


Viszel magaddal valami oda illőt, amivel lekötöd magad.


Nekem van 3 megszokott helyem, ahova szeretek beülni/leülni, a tulajokkal, alkalmazottakkal jóba vagyok.


Volt pár vendég, akivel szintén idővel jóban lettem s sodródtam tovább 😁👌


Olvasni, írni, rajzolni, olykor kisebb dolgokat faragni is viszek magammal (projekteken vagy prototípus terméken dolgozgatok - az ember pedig kíváncsi természet s jönnek a még kíváncsibb tekintetek, kérdések)


A kommunikációdon múlik a többi.


De ha nekem 96%-os introvertált személyként ment, akkor neked is kell, hogy sikerüljön.


A puszta megjelenésed, kisugárzásod is kell hozzá

2020. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!