Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudna küldeni/mutatni egy...

Tudna küldeni/mutatni egy kitöltött közösségi szolgálati naplót vagy elmondaná mit hova kell írni?

Figyelt kérdés

Most kell beírnom hogy mit hol csináltam stb de nemtudom mi lenne az amit teljesen elfogadnak és nem köznek bele

Koszonom előre is



2020. febr. 9. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Kitoltottet nem tudok kuldeni, viszont megprobalom leirni h mit hova, feltetelezem Mozaikos naplod van, legalabbis en masmilyenrol nem hallottam.

Na szoval, van a datumos mezo, oda evvel, honappal, nappal es oraval egyutt be kell irnod meddig voltal pl. 2018. szeptember 8. 14:00 - 15:00. A datumos reszen belul van egy kis mezo vagy kocka, melle oda van irva hogy igazolt orak, ide kell beirnod hogy hany ora volt, most a fenti peldat emlitve 1 ora, igy egy egyest kell beirnod a mezobe.

A helyszinhez magatol ertetodo, hogy azt a helyszint kell beirnod, hogy hol csinaltad azt az adott orat.

Tevekenyseghez meg nyilvan hogy amit csinaltal, habar nalunk igazabol baromira mindegy volt.

Az igazolo alairasa mezohoz meg nem kell irnod semmit, azt nem te toltod ki, hanem aki foglalkoztatott teged.

Remelem tudtam segiteni.

2020. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt meg kifelejtettem, mivel nem vagyok benne biztos, hogy egy napra talan csak harom orat lehet beirni, szoval ha valahol tobbet voltal egy nap, mondjuk ot orat, akkor a maradek kettot masik napra kell beirni. De ezt altalaban a foglalkoztato helyeken tudjak.
2020. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!