Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok olyan oldalt ami arra...

Tudtok olyan oldalt ami arra való hogy fényképes társkereső hirdetéseket írjunk ki? És fiatalok is használják

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 12:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Öhm... hát, bármelyik társkereső.
2020. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Kifejezetten olyanragondoltam hogy mint a tinderen meglátjuk a másikat tetszik megbeszéljük az időpontot és találkozunk nem pedig az a több napon keresztül tartó hülyítés megy hogy előbb meg akar ismerni így online aztán pedig ha még ebbe is bele mész akkor se jutottok el az első randiig se
2020. febr. 10. 12:41
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha a tinder tetszik, akkor használd azt! De az nem a társkereső felületén múlik, ha valakivel nem jutsz el a randiig.
2020. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Épp erre irányul A kérdés pont ezt szeretném kiküszöbölni szóval a lányok hülyeségét hogy előbb meg akar ismerni, olyan oldal érdekelne ahol nem kell locsifecsizni hanem tisztán csak megbeszéljük az időpontot és a helyszínt és találkozunk nem úgy mint a tinderen ahol előbb meg akar ismerni merthogy vadidegen vagyok olyan oldal érdekelne ahol tisztában van vele a lány hogy akivel ismerkedni fog azt eddig még ne nem ismeri ezért hívják ismerkedést nek azt amit éppen csinálni fognak és hogy a fiúnak is ugyanannyira ismeretlen lesz a lány mint a lánynak a fiú
2020. febr. 10. 12:47
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Tehát olyan lányokat akarsz akik vadidegenek számára egyből ugranak. Akkor ne társkeresőkön nézelődj, ez alapján neked prosti kell!
2020. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem ez nem igaz. De tudja már eldönteni a nő látszat alapján hogy meg szeretné próbálni megismerni azt a fiút vagy nem
2020. febr. 10. 13:12
 7/32 anonim ***** válasza:
72%
Úgy normális csajt nem fogsz. Márpedig én például az vagyok és az olyanokat azonnal ejteném aki 2 nap után már telefonszámot akar meg találkozót. Gyorsan, azonnal nem mennek a dolgok, ha ilyet keresel menj fel rosszlányokra dugópajtit keresni.
2020. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Elvagytok ti tévedve
2020. febr. 10. 13:16
 9/32 anonim ***** válasza:
59%

"De tudja már eldönteni a nő látszat alapján hogy meg szeretné próbálni megismerni azt a fiút vagy nem"

El tudja. Erre való az ismerkedési fázis a személyes találkozó előtt.

2020. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem igaz, az ismerkedési fázis az az amikor randizgatunk és a valóságban ismerkedünk.
2020. febr. 10. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!