Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és nagyon jól kijövünk. De sajnos biztos bizonyítékokat találtam arra, hogy megcsal.

2020. febr. 16. 22:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

En simàn elpakolnék.

Minek kell ezt megbeszélni?

2020. febr. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Elhívtam ebédelni. Ebéd közben megbeszélem majd vele.
2020. febr. 17. 11:08
 13/26 anonim ***** válasza:
Dicserd is meg. Vigyel viragot is ne feledd.
2020. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Elbeszélgettünnk a barátnőmmel (most már exbarátnőmmel) és elhatároztam, hogy megbocsátok neki azzal a feltétellel, hogy soha többé nem találkozik azzal a férfivel akivel megcsalt engem. De akkor kiderült, hogy terhes attól a férfitől. Azonnal szakítottam vele. Ha jól tudom ő most összejött azzal a sráccal.
2020. febr. 17. 16:00
 15/26 A kérdező kommentje:
Azt hittem nagyon szomorú leszek a szakítás után. De nem vagyok. Sőt még örülök is mert nekem nem kell olyan nő aki megcsal és gyereke lesz az ilettőtől.
2020. febr. 17. 16:23
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Elakarta mondani egyátalán? Beadta volna azt, hogy a te gyereked? Mindenesetre eléggé durva, úgy látszik jól döntöttél.
2020. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Szinte mindent tagadott. A terhességet is tagadta. De nem volt nálam a telefonom ezért elkértem az övét, hogy telefonáljak. Amikor telefonáltam volna akkor jött egy üzenet. Amiben azt írták, hogy 1 heten belül menjen egy újabb vizsgálatra.
2020. febr. 17. 18:28
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság megvan, néha azért nem árt betoppani váratlanul. Viszont ez a tapasztalat a későbbiekben ne tántorítson el az ismerkedéstől, ne mássz a másik fejére és legyél túlságosan féltékeny.


Az utolsó reakciód valóban arról adott meggyőződést, remélem benned is, hogy ennél jobb döntést nem is hozhattál volna.


Valóban érdekes sztori volt.

2020. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ma este találkoztam valakivel és holnap eggyütt vacsorázunk. Remélem ez is segít elfelejtetni velem ezt az egészet.
2020. febr. 17. 22:28
 20/26 A kérdező kommentje:
Jól sikerült a mai vacsora. Meg volt az első s•ex is.
2020. febr. 18. 22:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!